Pily Metabo
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
SET FG Víceúčelové pracovní rukavice NAREX
-25%
- Bezprsté rukavice FG-LFlexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.
Skladem - ihned k odběru
SBN 1102 SF Pilové plátky NAREX
-45%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Scheppach HM 305 SL pokosová pila s potahem a laserem
-2%
- Příkon: 2000 W
- Průměr kotouče: 305 mm
- Nastavení sklonu: -48 / 48 °
- Prořez 90°/45°: 340 x 35 / 340 x 60 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 752 SFC
-32%
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
EKI 2200/40 AL-KO
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Ocasová pila 900 W Powerplus POWX0397
-5%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 4327 Přímočará pila s regulací,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX479 - Přímočará pila 750W
-7%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - ihned k odběru
SBN 7512 F Pilové plátky NAREX
-28%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2 mm
Skladem - ihned k odběru
EPR 400-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
CRP XL Pracovní rukavice NAREX
-25%
- Velikost: XL
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 F Pilové plátky NAREX
-28%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 753 R Pilové plátky NAREX
-31%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
Scheppach HBS 25 pásová pila
-2%
- Typ motoru: 230 V,50 Hz
- Příkon: 350 W
- Rychlost pásu: 880 m/min
- Průměr kola setrvačníku: 200 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 752 FP
-35%
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 1,45 mm
Skladem - ihned k odběru
Ochrana proti vytrhávání třísek BOSCH 2607010079
-12%
- Text k produktu, příslušenství, šedé: Ochrana proti vytrhávání třísek
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640509
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-28%
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-12%
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-21%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891824
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Brýle ochranné, čiré TOTAL TSP304
- Technické parametry: čiré
- Značka: TOTAL
Skladem - ihned k odběru