Pily BOW
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 20 × 0,9 mm (6/10“) PP4680200610M42 BOW
Není skladem
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 13 × 0,65 mm (10/14“) PP4680131014M42 BOW
Není skladem
Podobné produkty
Systémové příslušenství Pilový řetěz 40 cm (1,3 mm) BOSCH F016800240
-12%
- Stručný popis výrobku: Pilový řetěz špičkové kvality pro vynikající řezný výkon
- Vlastnosti hlavního výrobku: Vlastnosti: délka 40 cm, tloušťka vodicího článku 1,3 mm, rozteč 3/8", značka Oregon®
- Podsekce kategorie produktů: Systémové příslušenství
- Rozsah dodávky: Karton
Není skladem
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 9" EXTOL CRAFT 99714
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL CRAFT
Není skladem
Skil Akumulátorová okružní pila „XP Brushless“
- Akustický výkon: 102.
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
Není skladem
Skil Akumulátorová pila ocaska „XP brushless“
-13%
- Akustický tlak: 85.0.
- Akustický výkon: 96.0.
- Nepřesnost (K): 5,0.
- Úroveň vibrací (řezání dřevotřískové desky): 9,9.
Není skladem
Skil Akumulátorová pila ocaska „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 87.
- Akustický výkon: 98.
- Nepřesnost (K): 3.
- Úroveň vibrací (řezání dřevotřískové desky): 10.58.
Není skladem
Okružní pila Aku SKIL 3520CA
- Akustický tlak: 91 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (řezání dřeva): < 2,5 m/s².
- Nepřesnost (K): 1.5 dB(A).
Není skladem
Pilový pás - 20x2100/ 6-10z bimetal pro PPS-170TH
-7%
- Pilový pás - 20x2100/ 6-10z bimetal pro PPS-170TH
Není skladem
Worx power tools WX543.9 - Aku přímočará pila 20V - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
Není skladem
Worx power tools WX527.9 - Aku kompaktní ponorná pila Li-Ion 20V, 85mm - bez akumulátoru - Powers...
- WX527.9 - Aku kompaktní ponorná pila Li-Ion 20V, 85mm - bez akumulátoru - PowershareWX527.9 - Aku kompaktní ponorná pila Špičková mobilita díky jedinečné kompaktní konstrukci pro snazší přenášení a ovládání. Všestranné možnosti řezání a výběr kvalitních kotoučů (rozbrušovací kotouč na kovy, karbidový univerzální kotouč a kotouč na porcelánové obklady) Velmi všestranné řešení pro řezání ocele, nerezové ocele, neželezných materiálů, sádrokartonu, vláknitého cementu, plastu a obkladůPOWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktůHlavní výhody
- Řeže s lehkosí dřevo, kov, dlaždice a plasty
- Rychlé a přesné řezání
- bezpečná a spolehlivá pro jednoruční použití
Není skladem
Worx garden WG322E.9 - Aku řetězová pila 20V 25cm - bez akumulátoru - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-3%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
Makita D-72067 PCD pilový kotouč 165x20mm 4T na vláknocementové desky
-20%
Není skladem
2 ks BD Pilových plátků na dřevo 100/6 Kreator KRT045004
-7%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na dřevo, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Snadno s nimi přeříznete měkké dřevo o tloušťce 4 až 30 mm.
- Mají délku 100 mm, 6 zubů na palec (TPI) a U upínání.
Není skladem
2 ks Pilový plátek na tvrdé dřevo 100/10 Kreator KRT041011
-10%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na dřevo, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Snadno s nimi přetnete tvrdé dřevo.
- Mají délku 100 mm, 10 zubů na palec (TPI) a T upínání.
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-20%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 988048025 ochranné brýle STOP
-21%
Není skladem
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-20%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový plátek do pily ocasky S 610 DF Heavy for Wood and Metal BOSCH 2608656256
-12%
Není skladem