Pily BOW
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 20 × 0,9 mm (6/10“) PP4680200610M42 BOW
Není skladem
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 13 × 0,65 mm (10/14“) PP4680131014M42 BOW
Není skladem
Podobné produkty
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-20%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16776-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16835-2 pilový list BiM 150mm 2ks na kov
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16841-2 pilový list BiM 150mm 2ks na kov
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16857-2 pilový list BiM 300mm 2ks na kov
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-20432-2 pilový list dřevo BiM 100mm 2ks dřevo
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-31843-2 pilový list BiM 150mm 2ks univerzál
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43169-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43212-2 pilový list BiM 300mm 2ks na kov
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43256-2 pilový list BiM 225mm 2ks univerzální
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43278-2 pilový list BiM 300mm 2ks univerzální
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-49719 pilový list DSD180,2 ks na dřevo sadrokarton
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ochranné brýle 2607990030
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 254 x 30 mm - 24z Güde 55163
-25%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový pás 1425 x 10 x 0,65 mm - 6z/1" k pile GBS 200 Güde 83817
-24%
- Rozměry: 1.425 x 10 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891920 pila řetězová aku, 30cm, garden20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 30.5 cm |
Není skladem
Pásová pila na kov MBS 125 V Güde 40543
-28%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
Pilový kotouč HM 250 x 20 mm - 50z Güde 55023
-27%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
HECHT 1575 - pila ocaska
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem