Pily BOW
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 20 × 0,9 mm (6/10“) PP4680200610M42 BOW
Není skladem
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 13 × 0,65 mm (10/14“) PP4680131014M42 BOW
Není skladem
Podobné produkty
Pila pokosová 185mm aku s laserem share20v, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL ...
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Extra: laser, el. brzda
- Hmotnost s baterií: 9,8kg
- Kapovací (svislý) řezný úhel: 90°– 45° (vlevo)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímočará pila STS 710 Güde 58217
-25%
- Výkon motoru: 710 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 800 - 3000 ot./min
- Výška zdvihu: 18 mm
- Max. hloubka řezu do dřeva: 80 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímočará pila STS 850 Güde 58219
-25%
- Výkon motoru: 850 W
- Volnoběžné otáčky: 800 - 3000 ot./min
- Výška zdvihu: 20 mm
- Max. hloubka řezu do dřeva: 100 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX550 - Aku dvojkombinace - ocaska + přímočará pila, 1x2.0Ah - Powershare
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma PKS-315PS - Formátovací pila
-8%
- PKS-315PS - Formátovací pilaFormátovací kotoučová pila PROMA PKS-315PS je vybavena pojezdovým stolem o délce 1600 mm . Sériové vybavení motorem 3,0 kW a jedním pilovým kotoučem průměru 315 mm s výškou řezu až 105 mm určuje tento model pro profesionálního uživatele na přesnost, snadnost použití, rychlou změnu nastavení a všestrannost práci. Tento model vyniká zpracováním, snadným pojezdem formátovacího stolku a podélným vodicím pravítkem uloženým na kruhových vodicích lištách s jemným nastavením. Výkonný hnací motor zaručuje optimální výkon při řezání i při delším provozu. Stabilní a snadno nastavitelný pilový agregát naklápěcí v úhlu do 45°. Pila je sériově dodávaná s posuvným hliníkovým formátovacím stolem s velikostí 1600 x 238 mm. Sériově je pila vybavená rozšiřovacím a prodlužovacím stolem pro zpracování velkoformátových desek. K přípojce pro odsávání lze připojit hadice o průměru 100 mm a zajistit tak optimální pracovní podmínky. Naklápění pilového kotouče až do 45° podle stupnice je pomocí ručního kola. Masivní stůl pily z šedé litiny, který je přesně opracovaný a broušený do rovinyje vybaven T-drážkami umožňuje řezání s úhlovým dorazem. Kombinovaná konstrukce stroje z oceli a litiny je odolná proti zkroucení.Hlavní výhody
- Možnost nastavení výšky prořezu a úhlu řezu Robustní provedení Vodící pravítko se stupnicí Plynule naklápěcí (2x 45°) teleskopické pravítko lze instalovat buď dopředu nebo na zadní rám stroje Bohatě dimenzovaný pracovní stůl a prodloužení stolu pro standardní řezání až do šířky 600 mm
- Součásti dodávky formátovací pily PKS-315PS
- Pilový kotouč 315 x 3,2 x 30 mm / Z 24 Ochranný kryt pilového kotouče s přípojkou odsávání Spojovací hadice s Y-spojkou Úhlový doraz Rozrážecí botka Prodloužení stolu Rozšíření stolu Výložníkový stůl Přípravek na posouvání dřeva Servisní a obslužné nářadí
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz 33-1,3-3,8" Güde 95158
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 23
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 400 mm Güde 94885
-24%
- Délka lišty: 40 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 460
- Šířka: 3,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová kmitací pila STS 18-0 Güde 58512
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k 94068+94081 Güde 94076
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 30
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 360
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta OREGON 350 mm k 95660,95680 Güde 95682
-27%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k pile 58594 a 58595 Güde 58577
-3%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
- Výška sestaveného zařízení v mm: 8
- Délka sestaveného zařízení v mm: 316
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová řetězová pila KS 450-53 Güde 95015
-30%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Radiální pokosová pila GRK 2134.1 BSL Güde 55257
-24%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1500 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 4.800 min-1
- Řezný výkon 90°/90°: 65 x 340 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila GBS 300 Güde 83812
-28%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 750 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 1.400 min-1
- Řezné rychlosti: 370 - 800 m/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz SE20 (4349)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz.lišta PE20 (4334)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX lišta PT20 (4346)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz PT20 (4346) ( 3/8"x0,05")
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová/řezačka s laserem, zanořovací, 89mm, 705w EXTOL PREMIUM 8893023
| Příkon: | 705 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 89 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 29 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 0 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX AKU řetěz.pila SE20
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803246
-8%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803247
-7%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 400x3,6x30mm, 60t EXTOL PREMIUM 8803257
-7%
- Technické parametry: O 400x3,6x30mm, 60T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,8mm, max.ot. 3000/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás