Pily BOW
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 20 × 0,9 mm (6/10“) PP4680200610M42 BOW
Není skladem
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 13 × 0,65 mm (10/14“) PP4680131014M42 BOW
Není skladem
Podobné produkty
Vidiový kotouč WS 700, 700ZN, WS 700T, 700PRO
- Vidiový kotouč ke kolébkové pile WS 700, 700A, 700Z, 700PRO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7576
-13%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová benzínová pila LUMAG BSW76GL
-5%
- 4-Takt OHV, benzín G420F, 420ccm, 9 kW, E-startérMax. šíře kmenu: 760 mmMax. šíře řezu: 760 mmMax. zdvih pilového pásu: 620 mmMin. zdvih pilového pásu: 50 mmMax. hloubka řezu: 180 mmMax. řezná délka základní verze: 3100 mmMožnost prodloužení: 1980 mm (lze vícekrát prodloužit)Min. délka řezu: 990 mmPrůměr hnacích kol: 474 mmTloušťka hnacích kol: 25 mmRozměr pilového pásu: 4026 x 32 x 1,1 mmRychlost pilového pásu: 15 m/sProřez: 1,4 - 2,2 mmObjem chladící nádoby: 10 LRozměry stroje (Š/V/D): 203/172/447 cmHmotnost (netto/brutto): 423 / 478 kgHmotnost prodlužovací sekce: cca 59 kgRozměry balení (D/Š/V): 2260/730/885 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová, 185mm, 1200w EXTOL CRAFT 405234
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 43 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová, 160mm, 1200w EXTOL CRAFT 405224
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 35 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová elektrická pila LUMAG BSW66 400V
-6%
- 400V / 50Hz 5,5 kW S1Max. šíře kmenu: 660 mmMax. šíře řezu: 580 mmMax. zdvih pilového pásu: 500 mmMin. zdvih pilového pásu: 35 mmMax. hloubka řezu: 180 mmMax. řezná délka základní verze: 5000 mmMožnost prodloužení: 1950 mm (lze vícekrát prodloužit)Min. délka řezu: 1000 mmPrůměr hnacích kol: 480 mmTloušťka hnacích kol: 25 mmRychlost pilového pásu: 15 m/sProřez: 1,4 - 2,2 mmObjem chladící nádoby: 10 LRozměry stroje (Š/V/D): 214/170/500 cmHmotnost (netto/brutto): 362 / 415 kgHmotnost prodlužovací sekce: cca 54 kgRozměry balení (D/Š/V): 2200/640/800 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek HSS na hliník 100/8 Kreator KRT041040
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na hliník, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Mají délku 100 mm a 8 zubů na palec (TPI).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na omítky, sádrokarton 150-6 Kreator KRT034001
-14%
- Tato sada obsahuje 2 bimetalové pilové listy pro pilu ocasku.
- Jsou navrženy pro řezání sádrokartonu a sádrových tvárnic.
- Ocelové kalené zuby snadno proříznou sádru o tloušťce 8 až 100 mm.
- Délka listů je 150 mm a mají 6 zubů na palec (TPI).Díky univerzálnímu upínání jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 120mm, 40T Kreator KRT020507
-5%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 160mm, 40T Kreator KRT020502
-11%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 60T Kreator KRT020430
-7%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 48T Kreator KRT020421
-7%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-19%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9020-b lišta 40cm, 0.325 fieldmann
-27%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9020-BDélka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 0,058´ / 1,5 mm
- Dělení řetězu 0,325´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200805-e přímočará pila fieldmann
-31%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduk 70305-0 20v kotouč. pila fieldmann
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201302-e kotouč.pila+laser fieldmann
-30%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 255 x 30 mm - 40z Güde 55264
-25%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,65 x 14Z/" ES Güde 55141
-27%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: na kov
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku jednoruční share20v, 12cm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891922
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 15,5cm
- Hmotnost: 1,4kg
- Hmotnost s baterií: 1,8kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov OPTIsaw S 275 NV (230 V) 3300265 Optimum
-28%
- Řezná oblast0°: 225 mm
- Řezná oblast0°: 235×150mm
- Řezná oblast+45°: 155 mm
- Řezná oblast+45°: 210×155mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás