Zahradní pily na dřevo Worx power tools
PodkategorieWorx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový řetěz GEK 28/1,1/0,3" Güde 58527
-25%
- Počet vodících článků: 28
- Šířka vodícího článku: 1,1 mm
- Rozteč řetězu: 0,3"
- Délka: 210 mm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891921 pila řetězová aku, 30cm, garden20v, 20v li-ion, bez baterie a...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 30.5 cm |
| Váha: | 3.88 kg |
Není skladem
Fzp 2005-e ele. pila 2000w fieldmann
-64%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40.5 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Není skladem
Pilový kotouč HM 210 x 30 mm - 40z Güde 55075
-24%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 700 x 30 x 4,5 mm, 42 Z ) pro HS 720 / HS 730
-9%
- Průměr kotouče: 700 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 30 mm
- Šířka kotouče: 4,5 mm
- Počet zubů: 42
Není skladem
Kotouč pilový s sk plátky, o 250x3,0x30mm, 24t EXTOL PREMIUM 8803240
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Chrániče kolen GEL Kreator KRTS20003
- Materiál: Pěnový polyetylén, polyester, vstřikovací gel
Není skladem
Kolébková pila GWS 500 HM-2 Güde 1725
-30%
- Šířka: 800 mm
- Výška: 1100 mm
- Délka: 1100 mm
- Výkon motoru (P1): 2,6 kW
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8856587, štít celoobličejový s náhlavním držákem, drátěná mřížka EXTO...
- Normy: CE, EN 1731
- Technické parametry: drátěná mřížka
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem
Worx garden WG385E.9 - Aku řetězová pila 2x20V NITRO 40cm - bez akumulátoru - Powershare
-3%
- WG385E.9 - Aku řetězová pila 2x20V NITRO 40cm - bez akumulátoru - PowershareWG385E.9 - Aku řetězová pila 2x20V NITRO 40cm - bez akumulátoru - Powershare disponuje bezuhlíkovým motorem, jež zaručuje větší výkon, delší dobu chodu a delší životnost. S lištou o délce 40 cm se dostanete i skrz silnější větve i bez většího úsilí. Funkce, jako je automatické napínání a mazání řetězu nebo indikátor hladiny oleje, usnadňují práci. Rychlé zastavení řetězu pak zajišťuje zvýšenou bezpečnost práce. Aku pila je napájena dvěma 20 V Li-Ion akumulátory, které nejsou součástí balení. Jako součást systému PowerShare mohou být však použity baterie z jiných zařízení z této řady, vzájemně je lze kombinovat podle potřeby, takže již nikdy nemusíte řezat s nepříjemným napájecím kabelem nebo ekologicky škodlivým benzínem.Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktů.NITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Bezuhlíkový motor zaručuje větší výkon, delší dobu chodu a delší životnost
- Řetězová brzda s ochranou proti zpětnému chodu zajišťuje bezpečnou práci
- Automatický systém napínání řetězu pro optimální napnutí bez použití nářadí
Není skladem
Chrániče uší (sluchátka) ekonomic Kreator KRTS40001
-6%
- EN352-1
- SNR 26
- Vyztužený hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Není skladem
Fzp 9002 lišta fzp 2001/2005-e fieldmann
-11%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 3/8´
- Vhodné pro pily FZP 2001/2002/2005/2020 E/4216-B/5016-B/2030-E
Není skladem
Pilový kotouč k okružní pile KS 55-1300 Güde 58171
-4%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Štít celoobličejový, industrial TOTAL TSP610
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: snadná nastavitelnost velikosti, vzduchové otvory proti zamlžování
Není skladem
Kolébková pila GWS 700 ZR HM-2 Güde 1729
-29%
- Šířka: 1195 mm
- Výška: 1675 mm
- Délka: 1340 mm
- Výkon traktoru: 18 kW • 25 HP
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640785
-19%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Worx garden WA0142 - Řetěz pro WG324E
-7%
Není skladem
Pilový řetěz GEK 57/1,3/⅜" Güde 95021
-9%
- Počet vodících článků: 57
- Šířka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8"
- Délka: 535 mm
Není skladem
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 28t EXTOL PREMIUM 8803250
-7%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 28 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Výškový prořezávač Multitool CSA 2020 Li AL-KO
- Produktová řada EasyFlexTyp AKU baterie 20 V / 2.5 AhRychlost řetězu v m/s 3,8Pricip řezání ŘetězPrůměr střihu 100Délka lišty (cm) 20Hmotnost cca v kg 3,2Doba chodu / nabíjení akumulátoru až 15 / 50 min.
Není skladem
Oregon Pilový řetěz 3/8" 1,3mm ( lišta 10" ) 40 článků pro RACS 2520i / RPMT 520
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Scheppach Vodící lišta 10" (25 cm) 3/8" 1,3 mm pro CSP 2540 / PCS 26
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 250 mm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Není skladem
Riwall PRO RPCS 5545 řetězová pila s benzinovým motorem 54 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 54 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Není skladem