Zahradní pily na dřevo MTD
PodkategorieEurogarden Pilový řetěz OZAKI 3/8'' 1,3mm ( lišta 16" ) 56 článků
-6%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Eurogarden Pilový řetěz OZAKI .325'' 1,3mm ( lišta 16" ) 66 článků
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Eurogarden Pilový řetěz OZAKI 3/8'' 1,3mm ( lišta 18" ) 62 článků
-9%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 450 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Worx garden WG325E.9 - Aku řetězová pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare
-2%
- WG325E.9 - Aku řetězová pila 20V NITRO - bez akumulátoru - PowershareWG325E.9 - Aku řetězová pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare je ideální pro širokou škálu zahradních prací, od prořezávání stromů a keřů až po odstraňování nežádoucích větví. Je navržena tak, aby splňovala potřeby jak hobby zahradníků, tak profesionálů.Představuje výkonný a kompaktní nástroj pro prořezávání, zastřihávání a odvětvování stromů. Vysoce účinný bezkomutátorový motor a nízké vibrace zajišťují výjimečný výkon. Ve srovnání s předchozím modelem je nová přenosná prořezávací pila o 20 % lehčí, ale nabízí o 50 % vyšší rychlost, o 55 % delší dobu chodu a až 160 řezů na jedno nabití.POWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktů.NITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Tenký a lehký design umožňuje snadné ovládání jednou rukou ve stísněných prostorách Inteligentní systém automatického mazání řetězu automaticky upravuje spotřebu oleje a zajišťuje optimální mazání řetězu Systém napínání řetězu bez použití nářadí a systém výměny řetězu pomocí jediného tlačítka umožňují rychlé a snadné nastavení a údržbu Díky trojité ochraně a dvojitému uzamykacímu spínači je bezpečnost nejvyšší prioritouBezuhlíkový motor pro větší výkon, delší dobu chodu a delší životnost motoruSoučást dodávky Aku řetězové pily WG325E.9 NITRO
- 1x ochranný krytřetězuřetěz
Skladem - ihned k odběru
Makita DCX200CL Mikina L s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608642602
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608642600
-40%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640616
-40%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640446
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640443
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640441
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640436
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641186
-35%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640641
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o140x2,6x16mm, 30t EXTOL PREMIUM 8803210
- Technické parametry: O140x2,6x16mm, 30T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,0mm, max.ot. 9000/min.
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 115x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803203
-39%
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-5%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
BKS 4040 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.3 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita 415045655 lišta 45cm 1.5mm 3/8" 68čl Dolmar (445045655 Makita)
-18%
Skladem - ihned k odběru
001060D - pilový řezný kotouč
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G15-1 lišta 30cm 1.1mm 3/8" 46čl = old 165245D8, 958400001
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G17-7 lišta 40cm 1.1mm 3/8" 56čl = old 958040611, 958400003
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G24-0 lišta 35cm 1.3mm 3/8" 52čl = old 165201C8, 958500002
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G25-8 lišta 40cm 1.3mm 3/8" 56čl = old 165202-6, 165202D6, 165428-0
-12%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2025-e ele. pila 2 400w fieldmann
-36%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2030-e ele. pila 2400w fieldmann
-39%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzo 7010 pracovní rukavice fieldmann
-27%
- Spodní část vyrobena ze syntetické kůže
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Poutko pro snadné navlékání
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - ihned k odběru