Zahradní pily na dřevo Metabo
PodkategoriePILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Proma Řetěz Oregon 3/8" pro PGR-3800 (40cm)
- Řetěz 3/8" 40cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 165x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 210x2,6x30/16,18,20,25 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 200x2,6x30/16,18,20,25 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 30 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 180x2,5x20/16 - 50 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x2,9x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 355x3,3x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz Oregon 3/8" pro PGR-5880 (50cm)
- Řetěz 3/8" 50cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz pro PGK-4304 lišta 25cm
- Řetěz pro PGK-4304 25cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x3,2x30 - 20 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 180x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 250x2,8x30/16,18,20,25,25,4 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 255x3x30/16,18,20,25,25,4 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x2,9x30/16,18,20,25 - 24 zubů - střídavý šikmý s vyhazovačem
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 190x2,6x30/16,18,20,25 - 50 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC407ZX3 Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Rychlost řetězu: 7,7 m/s
- Délka řezu: 40 cm
- Rozteč řetězu: 3/8 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC357ZX3 Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Rychlost řetězu: 7,7 m/s
- Délka řezu: 35 cm
- Rozteč řetězu: 3/8 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC307ZX3 Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-15%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Rychlost řetězu: 7,7 m/s
- Délka řezu: 30 cm
- Rozteč řetězu: 3/8 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC003GM102 Aku řetězová pila 300 mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,4 kW
- Rychlost řetězu: 0-24,8 m/s
- Délka řezu: 30 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás