Zahradní pily na dřevo -
Podkategorie- Pracovní rukavice univerzál, vel. 11
-11%
- Luxusní pracovní rukavice s výborným úchopem a odolností
- Dlaň z jemné lícové kozí kůže s polstrováním v zátěžových zónách
- Hřbet je elastický a prodyšný s manžetou na suchý zip
- Vhodné pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice univerzál, vel. 9
-11%
- Luxusní pracovní rukavice s výborným úchopem a odolností
- Dlaň z jemné lícové kozí kůže s polstrováním v zátěžových zónách
- Hřbet je elastický a prodyšný s manžetou na suchý zip
- Vhodné pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 9
-14%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Pracovní rukavice speciál, vel. 11
-14%
- Luxusní pracovní i sportovní rukavice
- Syntetická kůže ve dlani se silikonovým potiskem a gelovým polstrováním, ve svrchní části strečový SPANDEX a neopren v oblasti kloubů
- Neoprenová manžeta na suchý zip s logem
- Ideální pro práce s potřebou citlivého úchopu i odolnosti, pro mechanické práce či manipulaci s nástroji
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 150x2,2x20/16 - 24 zubů - střídavý šikmý
-10%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 355x3,3x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 250x2,8x30/16,18,20,25,25,4 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Elektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pracovní rukavice vel. L NAREX MG-L
-25%
- Velikost: L
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. XL NAREX MG-XL
-25%
- Velikost: XL
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 2bat Powerplus POWXG1045
-14%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - ihned k odběru
SC 53DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 53
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč HM 165x20-48z Güde 58334
-25%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 40T Kreator KRT020407
-18%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS2600 PRO
| Výkon motoru: | 0.9 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 25.4 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-10%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 160mm, 48T Kreator KRT020409
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční elektrická pila 900W Powerplus POWXG1032
- Hmotnost: 5 kg
- Objem nádrže na olej: 0,1 l
- Délka lišty: 300 mm
- Rychlost řetězu bez zatížení: 9,5 m/s
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. XXL NAREX MG-XXL
-2%
- Velikost: XXL
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč HM 250 x 20 mm - 50z Güde 55023
-29%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856651
-13%
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 24T Kreator KRT020414
-18%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 60T Kreator KRT020415
-18%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 35 Vodicí lišta NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Celková délka (L2): 416 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-5%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-8%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-17%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru