Zahradní pily na dřevo EXTOL LADY
PodkategorieRukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 7" EXTOL LADY 8856669
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Fzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
EKS 2000/35 AL-KO
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita UC3541A Elektrická pila 350 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS4100 PRO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - ihned k odběru
SET FG Víceúčelové pracovní rukavice NAREX
-25%
- Bezprsté rukavice FG-LFlexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.
Skladem - ihned k odběru
EKI 2200/40 AL-KO
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
EPR 400-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
CRP XL Pracovní rukavice NAREX
-25%
- Velikost: XL
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640509
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-28%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-12%
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-21%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Brýle ochranné, čiré TOTAL TSP304
- Technické parametry: čiré
- Značka: TOTAL
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RACS 2520i SET aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem + 4Ah baterie + nabíječka
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H12-3 řetěz pilový 40cm 1.3mm 3/8" .050" 56čl LP Makita = old 511492756
-39%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640450
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640800
-34%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 185x3,0x20mm, 36t EXTOL PREMIUM 8803226
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 8" EXTOL PREMIUM 8856650
-13%
- Technické parametry: velikost 8"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H01-8 řetěz pilový 30cm 1.1mm 3/8" .043" 46čl LP Makita = old 196740-7, 511291746, 5312...
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G23-2 lišta 30cm 1.3mm 3/8" 46čl= old 165440-0, 958030661, 958500003, MR00288412
-35%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 9001 řetěz pro pily fieldmann
-19%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 57
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 16"/405 mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RACS 2520i aku řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - ihned k odběru
Worx garden WG325E.9 - Aku řetězová pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare
-2%
- WG325E.9 - Aku řetězová pila 20V NITRO - bez akumulátoru - PowershareWG325E.9 - Aku řetězová pila 20V NITRO - bez akumulátoru - Powershare je ideální pro širokou škálu zahradních prací, od prořezávání stromů a keřů až po odstraňování nežádoucích větví. Je navržena tak, aby splňovala potřeby jak hobby zahradníků, tak profesionálů.Představuje výkonný a kompaktní nástroj pro prořezávání, zastřihávání a odvětvování stromů. Vysoce účinný bezkomutátorový motor a nízké vibrace zajišťují výjimečný výkon. Ve srovnání s předchozím modelem je nová přenosná prořezávací pila o 20 % lehčí, ale nabízí o 50 % vyšší rychlost, o 55 % delší dobu chodu a až 160 řezů na jedno nabití.POWER-SHARE Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Baterie a nabíječky koupíš pouze jednou, další nářadí už kupuješ bez baterie! Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktů.NITRO označuje technologii bezkartáčových (Brushless) motorů, která poskytuje vyšší výkon a efektivitu v aku nářadí, srovnatelnou se síťovými stroji. Tato technologie zvyšuje výkonnost nářadí, umožňuje snadnější práci a nabízí lepší poměr výkonu a hmotnosti, což přispívá ke komfortu při práci.Hlavní výhody
- Tenký a lehký design umožňuje snadné ovládání jednou rukou ve stísněných prostorách Inteligentní systém automatického mazání řetězu automaticky upravuje spotřebu oleje a zajišťuje optimální mazání řetězu Systém napínání řetězu bez použití nářadí a systém výměny řetězu pomocí jediného tlačítka umožňují rychlé a snadné nastavení a údržbu Díky trojité ochraně a dvojitému uzamykacímu spínači je bezpečnost nejvyšší prioritouBezuhlíkový motor pro větší výkon, delší dobu chodu a delší životnost motoruSoučást dodávky Aku řetězové pily WG325E.9 NITRO
- 1x ochranný krytřetězuřetěz
Skladem - ihned k odběru