Zahradní pily na dřevo ACTIVE
PodkategorieACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Scheppach CSE 2700 řetězová pila s elektrickým motorem 2700 W
-7%
| Příkon: | 2700 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSP 53-45 řetězová pila s benzinovým motorem 53 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 6.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RPCS 6250 řetězová pila s benzínovým motorem 62 ccm
-2%
| Výkon motoru: | 2.3 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 61.5 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI OCS1830 aku 18V řetězová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Napětí baterie: 18 V
- Rychlost řetězu: 10 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RAPS 2040 prořezávací pila s aku motorem 40 V (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 200 mm
- Napětí baterie: 40 V
- Maximální délka: 2,4 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Riwall PRO RACS 3540i řetězová pila s aku indukčním motorem 40 V (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová benzínová pila LUMAG BSW76GL-PRO
-9%
- Technické parametry: Pohon: benzínový 1válcový motor 302 ccm
- 6,8 kW při 3600 ot./min.
- Max.
- šíře kmenu: 760 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kmenová pásová elektrická pila LUMAG BSW76E-PRO
-9%
- Technické parametry: Pohon: 400V / 50Hz
- 5,5 kW S1
- Max.
- šíře kmenu: 760 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC023GZ Aku řetězová pila 400 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 40 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC025GZ Aku řetězová pila 350 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 35 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC022GZ Aku řetězová pila 350 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-18%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 35 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC021GZ Aku řetězová pila 300 mm Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-17%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1,6 kW
- Rychlost řetězu: 0-25,5 m/s
- Délka řezu: 30 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC4041A Elektrická pila 400 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC302Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku (AS3731) Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC122Z Aku řetězová pila 115 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 11.5 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC357RTX3 Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 18V/1x5,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Rychlost řetězu: 7,7 m/s
- Délka řezu: 35 cm
- Rozteč řetězu: 3/8 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC101SF01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion LXT 18V/1x3,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Rychlost řetězu: 8 m/s
- Délka řezu: 10 cm
- Rozteč řetězu: 325 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC100DWA01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 12V/1x2,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 12 V / 2,0 Ah
- Rychlost řetězu: 8 m/s
- Délka řezu: 10 cm
- Rozteč řetězu: 325 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC100DZ01 Aku prořezávací pila 100 mm Li-ion CXT 12V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 12 V
- Rychlost řetězu: 8 m/s
- Délka řezu: 10 cm
- Rozteč řetězu: 325 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade UniversalCut 18V-65 BOSCH 06033D5200
-12%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 2,5 Ah
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade UniversalCut 18V-65 BOSCH 06033D5202
-12%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 2,5 Ah
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade AdvancedCut 18 BOSCH 06033D5101
-12%
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 2,5 Ah
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 7.000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová pila NanoBlade AdvancedCut 18 BOSCH 06033D5100
-12%
- Kompatibilita akumulátoru: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
- Doporučené baterie: >= 2,5 Ah
- Volnoběžné otáčky, od: 0 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 7.000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová řetězová pila AdvancedChain 36V-35-40 BOSCH 06008B8600
-12%
- SDS-Systém: ne
- Quick Stop: ne
- Automatické mazání: ne
- Ochrana lišty: ne
Skladem - do 3-5 dnů u Vás