Pilové kotouče Holzstar
PodkategoriePilový kotouč HM 500 × 30 × 4 mm, 44 zubů 5740505 Holzstar
-14%
- Materiál : tvrdokov
- Průměr pilového kotouče : 500 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 255 × 3,0 × 30 mm, Z24 5267025 Holzstar
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 210 × 2,6 × 30 mm, Z24 5267021 Holzstar
-14%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 305 × 3,2 × 30 mm, Z48 5267030 Holzstar
-14%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Podobné produkty
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640430
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641185
-42%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641170
-34%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640801
-26%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx WA5076 - Kotouč na dřevo pro WU427
-5%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 600x3,8x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19128
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 600x3,8x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 3,0mm, max.ot. 2500/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640630
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-30%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm 40T Kreator KRT020427
-10%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 500x3,8x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19125
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 500x3,8x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 3,0mm, max.ot. 3000/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 60 Z Güde 55076
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640673
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 150mm, 24T Kreator KRT020302
-5%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 60T Kreator KRT020428
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 24T Kreator KRT020420
-8%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 200mm, 60T Kreator KRT020419
-11%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 160mm, 24T Kreator KRT020303
-10%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o125x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803207
| Vnější průměr: | 125 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás