Pilové kotouče Holzkraft
PodkategoriePředřezový kotouč 90 × 20 × 3 mm pro FKS 315-2000 E 5910090 Holzkraft
- Průměr pilového kotouče : 90 mm
- Otáčky předřezového kotouče: 5800 ot/min
- Průměr upnutí pilového kotouče: 20 mm
- Šířka řezu: 3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 254 × 30 × 3 mm, 40 zubů 5912026 Holzkraft
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 60 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263160 Holzkraft
-11%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 48 zubů, Ø 315 mm, pro FKS 315 5263148 Holzkraft
-12%
- Průměr pilového kotouče : 315 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 3,2 mm
- Počet zubů: 48
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x3,2x30 - 20 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 180x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč - 250x2,8x30/16,18,20,25,25,4 - 60 zubů - střídavý šikmý
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 255x3x30/16,18,20,25,25,4 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x2,9x30/16,18,20,25 - 24 zubů - střídavý šikmý s vyhazovačem
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 190x2,6x30/16,18,20,25 - 50 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-08676 kotouč pilový dřevo Efficut 185x1.45x30mm 24Z = new E-08682
-12%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-08894 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 80Z = new E-08919
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72067 PCD pilový kotouč 165x20mm 4T na vláknocementové desky
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 135mm, 24T Kreator KRT020301
-7%
| Vnější průměr: | 135 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-07917 kotouč pilový dřevo MFORCE 170x2x30mm 16Z = new B-31946
-15%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-10%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-69272 kotouč pilový ocel Efficut 136x1.1x20mm 45Z = new B-69319
-12%
| Vnější průměr: | 136 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-07696 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 24Z = new E-07705
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 254 x 30 mm - 24z Güde 55163
-25%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Není skladem
Pilový kotouč HM 210 x 30 mm - 60z Güde 55076
-25%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 250 x 30 x 2,4 mm, 24 Z ) pro HS 100 S
-10%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč na dřevo HM 150x10-24z Güde 58237
-25%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem