Pilové kotouče Ferm
Podkategorie
Pilové kotouče do 130 mm
Pilové kotouče 160 mm
Pilové kotouče 200 mm
Pilové kotouče 250 mm
Pilové kotouče 305 mm
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-17%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Lumag DS 450T
-5%
- Diamantový řezný kotouč s oboustranným obvodem ke stavební pile STM 450-700
- Průměr 450 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640702
-12%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 250x3,0x30mm, 24t EXTOL PREMIUM 8803240
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 160x2,6x20mm, 24t EXTOL PREMIUM 8803213
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 400x3,5x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19122
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 400x3,5x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,5mm, max.ot. 3800/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 254mm, 60T Kreator KRT020505
-7%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 48T Kreator KRT020425
-8%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 48T Kreator KRT020413
-12%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 160mm, 24T Kreator KRT020408
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Redukční kroužek pro pilové kotouče BOSCH 2600100232
-12%
- Průměr mm: 30,0
- Otvor mm: 25,400
- Silné mm: 1,8
- Zvýraznění výhody (krátké): Možnost nastavit otvor pro upnutí kotouče pro dokonalé upevnění na okružní pilu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640651
-12%
- Vnější průměr mm: 315
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vidiový kotouč WS 700, 700ZN, WS 700T, 700PRO
- Vidiový kotouč ke kolébkové pile WS 700, 700A, 700Z, 700PRO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 120mm, 40T Kreator KRT020507
-5%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 160mm, 40T Kreator KRT020502
-11%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 60T Kreator KRT020430
-7%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 48T Kreator KRT020421
-14%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803251
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 96t EXTOL PREMIUM 8803248
-9%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 305 × 3,2 × 30 mm, Z48 5267030 Holzstar
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Předřezový kotouč 90 × 20 × 3 mm pro FKS 315-2000 E 5910090 Holzkraft
- Průměr pilového kotouče : 90 mm
- Otáčky předřezového kotouče: 5800 ot/min
- Průměr upnutí pilového kotouče: 20 mm
- Šířka řezu: 3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640597
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640508
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640438
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640817
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás