Pilové kotouče 235 mm Makita
Podobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 235mm 60T Kreator KRT020437
-7%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640725
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640636
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 235mm 40T Kreator KRT020436
-5%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640514
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 64 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640727
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641192
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640807
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem