Pásové minidumpery a kolové přepravníky Makita
Podobné produkty
Minidumper Lumag MD 300R
-9%
| Max. nosnost : | 300 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 320 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 300
-9%
| Max. nosnost : | 300 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 150 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO S
-7%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6 kW |
| Objem korby: | 212 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mini dumper GAD 400.1/4x4 Güde 55525
-13%
| Max. nosnost : | 400 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Objem korby: | 120 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO/HTS
-6%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6,8 kW |
| Objem korby: | 212 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500EK
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 1 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Hydraulické vyklápění: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD800H-PRO
-6%
| Max. nosnost : | 800 kg |
|---|---|
| Výkon: | 8.2 kW |
| Objem korby: | 290 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6.8 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H 9HP 6,8kW
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6.8 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stupínek MD500, MD 500H Lumag
-5%
- Přídavný sklopný stupínek pro modely Lumag MD 500 a MD 500H
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper MD 500EF-N DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Lumag
-8%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 1.5 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD500E-PRO
-11%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 0.75 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nástavba na dřevo Lumag MD 500H
-9%
- Nástavba na dřevo pro minidumper Lumag MD 500H
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sněhová radlice Lumag MD 300
-5%
- Vlastnosti: Sněhová radlice k minidumperu MD 300.- šířka záběru 990mm
- - výška radlice 491mm
- - hmotnost 31 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sněhová radlice minidumper Lumag MD 300R
-5%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 450E
-9%
| Max. nosnost : | 450 kg |
|---|---|
| Výkon: | 0.8 kW |
| Objem korby: | 340 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD500EPRO-H HYDRAULICKÉ VYKLÁPĚNÍ
-5%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 0.75 kW |
| Objem korby: | 350 l |
| Motor: | Elektromotor |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500APRO
-8%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sněhová radlice Lumag MD 500, MD 500H
-6%
- Sněhová radlice pro minidumpery Lumag MD 500 a MD 500H
- Šíře 990 mmVýška 491 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD 500H-PRO/HT
-9%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 6.8 kW |
| Objem korby: | 212 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásový dumper GRD 300.1/R Güde 55526
-28%
- Typ přepravníku: pásový
- Výkon: 4,1 kW
- Maximální rychlost: 3,5 km/hod
- Vyklápění korby: mechanické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Minidumper Lumag MD800H-PRO/AR
-8%
- Technické parametry:
- Motor
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profi minidumper Lumag VH 500APROGX (HONDA)
-7%
| Max. nosnost : | 500 kg |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Objem korby: | 200 l |
| Motor: | Benzín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás