Okružní pily - cirkulárky Holzstar
PodkategoriePilový kotouč 305 × 3,2 × 30 mm, Z48 5267030 Holzstar
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 500 × 30 × 4 mm, 44 zubů 5740505 Holzstar
-6%
- Materiál : tvrdokov
- Průměr pilového kotouče : 500 mm
- Průměr upnutí pilového kotouče: 30 mm
- Šířka řezu: 4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 255 × 3,0 × 30 mm, Z24 5267025 Holzstar
-10%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 210 × 2,6 × 30 mm, Z24 5267021 Holzstar
-5%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641192
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640807
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640805
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640803
-22%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640799
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640795
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640789
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640781
-14%
- Vnější průměr mm: 150
- Otvor mm: 20
- Šířka řezu (b1) mm: 2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 1,4
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640774
-21%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 9 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640693
-12%
- Vnější průměr mm: 400
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,5
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,5
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-10%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-10%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-10%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-12859 kotouč pilový dřevo MAKFORCE 270x2.6x30mm 18Z
-18%
| Vnější průměr: | 270 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem