Okružní pily (mafl) BOW
PodkategoriePilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 20 × 0,9 mm (6/10“) PP4680200610M42 BOW
Není skladem
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 680 × 13 × 0,65 mm (10/14“) PP4680131014M42 BOW
Není skladem
Podobné produkty
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-18%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek HSS na hliník 100/8 Kreator KRT041040
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové plátky na hliník, kompatibilní s většinou přímočarých pil.
- Mají délku 100 mm a 8 zubů na palec (TPI).
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na omítky, sádrokarton 150-6 Kreator KRT034001
-14%
- Tato sada obsahuje 2 bimetalové pilové listy pro pilu ocasku.
- Jsou navrženy pro řezání sádrokartonu a sádrových tvárnic.
- Ocelové kalené zuby snadno proříznou sádru o tloušťce 8 až 100 mm.
- Délka listů je 150 mm a mají 6 zubů na palec (TPI).Díky univerzálnímu upínání jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 120mm, 40T Kreator KRT020507
-5%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč univerzální 160mm, 40T Kreator KRT020502
-11%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 305mm, 60T Kreator KRT020430
-7%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 48T Kreator KRT020421
-14%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-19%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9020-b lišta 40cm, 0.325 fieldmann
-27%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9020-BDélka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 0,058´ / 1,5 mm
- Dělení řetězu 0,325´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduk 70305-0 20v kotouč. pila fieldmann
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201302-e kotouč.pila+laser fieldmann
-30%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 255 x 30 mm - 40z Güde 55264
-25%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,65 x 14Z/" ES Güde 55141
-25%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: na kov
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX445 - Okružní pila 1600W 190mm
-14%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 47 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz PE20 (4334)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 350x3,3x30mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803251
-8%
| Vnější průměr: | 350 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 300x3,0x30mm, 96t EXTOL PREMIUM 8803248
-9%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plátky do pily ocasky – mix sada 5ks, hcs, bim EXTOL PREMIUM 8806000
- Materiál: HCS, BIM
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: použití: 3 plátky vhodné na řezání různých typů dřeva, materiálu na bázi dřeva a plastů; 2plátky pro řezání plechů, kovových trubek a tenčích profilů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový řetěz .325" 1,5 mm ( lišta 16" ) 64 článků
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Pilový řetěz 3/8" 1,3 mm ( lišta 14" ) 53 článků
-2%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 350 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Eurogarden Pilový řetěz OZAKI 3/8'' 1,3mm ( lišta 16" ) 56 článků
-6%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 400 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás 1825 × 10 mm (14 z/") pro HBS 261-2 PP1825100014DRE Holzstar
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč 305 × 3,2 × 30 mm, Z48 5267030 Holzstar
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás