Obráběcí stroje Beta
PodkategorieBeta Sada vrtáků 1-13mm 25dílů cobalt
-8%
- Tvrdokov - Kobalt
- Ø 1-13 mm
- 25 kusů
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Beta Sada vrtáků 1,5-10mm 15dílů cobalt
-12%
- Sada vrtáků 1,5-10mm 15dílů cobaltTvrdokov - cobalt
- Ø 1,5-10 mm
- 15 kusůPrůměr vrtáků - 1,5-2-2,5-3-3,5-4-4,5-5-5,5-6-6,5-7-8-9-10 mm
Není skladem
Podobné produkty
Klička ke sklíčidlu NAREX CK 16-8 S
-28%
- ø středicího čepu: 8 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada vybrušovaných vrtáků do kovu HSS CZ002 NAREX 25-SET CZ002
- Množství v balení: 25 ks
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 754 R
-30%
- Rozteč zubů: 4 mm
- Pracovní délka (L1): 75 mm
- Celková délka (L2): 100 mm
- Tloušťka: 1,25 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H12-3 řetěz pilový 40cm 1.3mm 3/8" .050" 56čl LP Makita = old 511492756
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita KP0800 Hoblík 82mm,620W
-12%
| Příkon: | 620 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2.5 mm |
| Max. hloubka falcování: | 9 mm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtáky do betonu SDS quick D = 5,0 mm; L = 100 mm BOSCH 2609256901
- Průměr mm: 5,0
- Pracovní délka mm: 55
- Celková délka mm: 100
Skladem - ihned k odběru
Vrtáky do betonu SDS quick D = 4,0 mm; L = 85 mm BOSCH 2609256900
-3%
- Průměr mm: 4,0
- Pracovní délka mm: 40
- Celková délka mm: 85
Skladem - ihned k odběru
Šroubovací bit T27H Security Torx® zvlášť tvrdý Extra-Hart BOSCH 2608522013
-12%
- Rozměr: T27HDélka mm: 25Text k produktu, příslušenství, šedé: Upínání přes šestihrannou upínací stopku ISO 1173 C6.3, 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Vrták do kladiv SDS plus-5 BOSCH 1618596260
-41%
- Průměr (D) mm: 18,00
- Pracovní délka mm: 400
- Celk. délka mm: 450
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640450
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Víceúčelový vrták EXPERT HEX-9 MultiConstruction, 6 × 60 × 100 mm BOSCH 2608900574
-33%
- Průměr (D) mm: 6,00
- Pracovní délka (L1) mm: 60
- Celková délka (L2) mm: 100
- Text s tvrzením o výkonnosti: Až 5× přesnější než vrták Bosch CYL-3
Skladem - ihned k odběru
Víceúčelový vrták EXPERT HEX-9 MultiConstruction, 8 × 50 × 100 mm BOSCH 2608900581
-34%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Pracovní délka (L1) mm: 50
- Celková délka (L2) mm: 100
- Text s tvrzením o výkonnosti: Až 5× přesnější než vrták Bosch CYL-3
Skladem - ihned k odběru
3dílná sada pilových plátků T 308 BF EXPERT Hardwood 2-side clean BOSCH 2608900543
-30%
- Měkké dřevo, desky, od [mm]: 5
- Měkké dřevo, desky, do [mm]: 50
- Měkké dřevo, desky [mm]: 5-50
- Překližka, od [mm]: 5
Skladem - ihned k odběru
Plochý frézovací vrták do dřeva EXPERT Self Cut Speed 35×152 mm BOSCH 2608900327
-29%
- Průměr (D) mm: 35,00
- Celková délka (L2) mm: 152
- Průměr stopky (d) palce: 1/4
- Text s tvrzením o výkonnosti: Až 3× rychlejší než plochý vrták do dřeva Bosch 2609255269
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640800
-34%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do betonu CYL-3 BOSCH 2608597663
-12%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Pracovní délka mm: 80
- Celk. délka mm: 120
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Skladem - ihned k odběru
Hrot torx, sada 3ks, t 25x25mm, s2 FORTUM 4741425
-21%
- Materiál: S2
- Technické parametry: T 25x25mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Vrták příklepový do betonu, o 4x75mm, sk EXTOL PREMIUM 8801301
-33%
- Info: vhodné pro vrtání do betonu, žuly, zdiva, tvárnic, cihel a jim podobným materiálům
- Materiál: SK
- Technické parametry: O 4x75mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 185x3,0x20mm, 36t EXTOL PREMIUM 8803226
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 8" EXTOL PREMIUM 8856650
-13%
- Technické parametry: velikost 8"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Proma Nože soustr. 25 x 25 (8ks)
- Nože soustružnické 25 x 25
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H01-8 řetěz pilový 30cm 1.1mm 3/8" .043" 46čl LP Makita = old 196740-7, 511291746, 5312...
-12%
Skladem - ihned k odběru
Aku ocasová pila 20V SET Powerplus POWDP25110
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17572 vrták SDS-Plus D 30x400/460mm
-32%
Skladem - ihned k odběru