Obráběcí stroje ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Makita 763229-6 sklíčidlo 1/2" 0,8 - 10mm pro 8271D, 8281D, DHP343, HP330, HP331, HP347
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-05153-2 pilový list HCS6,4/10,6 203mm2KS dřevo
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16782-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16829-2 pilový list BiM 305mm 305mm 2ks dřevo plast
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43181-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-47276 vrták SDS-Plus V-plus 5x260/200mm
-22%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-48103 vrták SDS-Plus V-plus 20x550/600mm = oldP-23662
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-48240 vrták SDS-Plus V-plus 25x550/600mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-64238 špičák samoostřící SDS-Plus 250mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-64244 sekáč plochý samoostřící SDS-Plus 250x20mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-64272 sekáč plochý samoostřící SDS-Max 400x25mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11374 vrták SDS-Max 16x400/540 (čtyřbřitý)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-52679 děrovka BiM 73mm (se závitem 5/8" 18UNF a otvory)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-58833 sukovník Forstner 8mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-58849 sukovník Forstner 10mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-58855 sukovník Forstner 12mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-58920 sukovník Forstner 24mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-73570 záhlubník HSS 12,4mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-73586 záhlubník HSS 16,5mm
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 9002 pilové listy t-mix fieldmann
-36%
- 2x T 119 BO – Dřevo 2 – 15 mm, PVC; čistý řez
- 2x T 101 B – Dřevo 3 – 30 mm, čistý řez
- 2x T 111C – Dřevo 4 – 50 mm, PVC
- 2x T 127 D – Kov 3 – 15 mm, ALU do 30 mm, Epoxid do 30 mm; rychlý řez
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9005-b lišta 40cm,0.375 fieldmann
-24%
- Délka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Dělení řetězu 0,375´
- Počet článků 57
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9008-b řetěz 40cm,0.325 fieldmann
-19%
- Dělení řetězu 0,325´
- Počet článků 64
- Šířka vodící drážky 0,058" / 1,5 mm
- Délka lišty 16´/ 405 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 200501-e příklep. vrtačka fieldmann
-35%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fds 9003-56r sada s bity 56ks fieldmann
-34%
- Bit 25mm: PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3 - 3x SL4.0, SL5.0, SL6.0 - 2x T10mm, T15mm, T20mm, T25mm, T27mm, T30mm, T40mm - 2x TR10mm, TR15mm, TR20mm, TR25mm, TR27mm, TR30mm,TR40mm - 1x H3.0, H4.0, H5.0 - 1x Bit 75mm: PH2, PH3, PZ1, PZ2, SL6.0mm T20mm T25mm - 1x
Skladem - do 3-5 dnů u Vás