Obráběcí stroje ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
SDS Plus sekáč špice 250mm Kreator KRT011001
-16%
- Tento špičatý sekáč má upínání typu SDS plus a délku 250 mm.
- Je ideální pro sekání do kamene nebo betonu.Sekáč je odolný a velmi pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru
Brusný kotouč na suchý zip Ø 305 mm P 100 BK0305100SZ BOW
Skladem - ihned k odběru
Robustní a silná příklepová vrtačka s širokým rozsahem použití NAREX EVP 13 G-2H3
-7%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC 13-1/2
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNFRozsah sklíčidla: 1,5–13 mm
Skladem - ihned k odběru
Vrták příklepový do betonu, o 3x65mm, sk EXTOL PREMIUM 8801300
-32%
- Info: vhodné pro vrtání do betonu, žuly, zdiva, tvárnic, cihel a jim podobným materiálům
- Materiál: SK
- Technické parametry: O 3x65mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Chrániče uší (sluchátka) profi Kreator KRTS40002
-9%
- EN352-1
- SNR 29
- Nastavitelný hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-18%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 16 mm Kreator KRT011203
-7%
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
Mazací tuk AL-KO (200 gr)
- Univerzální vysoce odolné mazivo, které zajišťuje dlouhotrvající ochranu namáhaných částí.Mazivo pro úhlové převody. Toto mazivo je určeno k mazání úhlových převodů křovinořezů a elektrických vyžínačů.Díky svému složení je vysoce odolný proti korozi a poskytuje vynikající vlastnosti proti zadření.
Skladem - ihned k odběru
EV 13 G-2 Vrtačka NAREX
-7%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
CC 16-5/8 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-20%
- Rozsah sklíčidla: 3–16 mm
- Upínání / stopka: 5/8“-16 UN
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893023 pila kotoučová/řezačka, zanořovací, 89mm, 705w EXTOL PREMIUM ...
-4%
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 3,7kg
- Kotouč: 89mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC-D 10-3/8 I
-23%
- Upínání / stopka: 3/8"-24 UNFRozsah sklíčidla: 1–10 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX 19-SET METAL HSS
-20%
- Množství v balení: 19 ks
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-12%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Frézka multifunkční 3v1, 600w EXTOL CRAFT 408010
-18%
- Hmotnost: 1,3kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Otáčky: 10000-30000/min
- Příkon: 600W
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-18 Kreator KRT032002
-8%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 18 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-28%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791820
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru