Obráběcí stroje ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
6656 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 55 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Lišta - 38cm solo by AL-KO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Univerzální kryt řetězu solo® by AL-KO
- Univerzální plastový kryt řetězu v rozměru 45 x 19 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
BKS 3835 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 37 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
- Náhradní lišta k akumulátorové minipile AL-KO CSM 1815 18VOriginální vodící pišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X04-8 řetěz pilový 45cm 1.1mm 0.325" .043" 70čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-68127 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 5x50/110mm
-22%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Záhlubník kuželový 90°, o 25mm, hss-4241 EXTOL PREMIUM 8801172
- Materiál: HSS-4241
- Technické parametry: O 25mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: hlava se třemi břity a stopka s 1/4" šestihranem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Pilový kotouč TCT ( 210 x 30 x 2,4 mm, 36 Z ) pro PL 75 / HS 81 S / HS 80 / HM 210 L
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186Z Aku přímočará pila Li-ion LXT/LXTB 18V,bez aku Z
-13%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
QS-DRILL Upínací hlava Quick-System NAREX
- Rozsah sklíčidla: 1,5–13 mm
- Upínání / stopka: QUICKSYSTEM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EVM 40 Nádržka chladicí kapaliny NAREX
-10%
- pro magnetickou vrtačku
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EPR 350-24 Řetězová pila NAREX
-7%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS ø 12/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 12 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
25-SET HSS-G MSP Vybrušované vrtáky pro běžné každodenní vrtání do oceli NAREX
-7%
- Množství v balení: 25 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PH2-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-4%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PS-EPL 120 Ochranný kryt proti odlétajícím třískám NAREX
-3%
- pro EPL 12-7 BE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
52-Bit Box SUPER LOCK 52dílná sada bitů NAREX
-7%
- Množství v balení: 52 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SLIM-QUICK BUBBLE Trhací arch NAREX
-5%
- Množství v balení: 5 ks
- Upínání / stopka: E6.3
- Celková délka (L2): 65 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DG-EKK 31 Hloubkový doraz NAREX
-2%
- se škálováním po 2 mmpro EKV 21; EKK 31-QS
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
8-SET 2E BP Vrtáky pro příklepové vrtání do betonu NAREX
-7%
- Množství v balení: 8 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
T20-25 BUBBLE Trhací arch bitů NAREX
-7%
- Množství v balení: 20 ks
- Upínání / stopka: C6.3
- Celková délka (L2): 25 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EV 13 G-2A Vrtačka NAREX
-14%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EVM 32-2 RLE Magnetická vrtačka NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1 050 W
- Otáčky naprázdno 1. rychlost: 70–270 /min
- Otáčky naprázdno 2. rychlost: 100–500 /min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás