Obráběcí stroje ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
3ks HSS vrták do kovu 1,5x40 mm Kreator KRT010102
-10%
- Vrták do kovu HSS dle DIN 338.
- Vhodné pro vrtání v legované a nelegované oceli, ocelolitině, litině, neželezných kovech, plastu a dřeva.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CP100DWA Aku nůžky Li-ion CXT 10,8/12V/2,0 Ah
-17%
- Akumulátor: Li-ion 10,8 V/2,0Ah CXT
- Otáčky naprázdno: 300 min-1
- Max. řezný výkon: 6 mm
- Hmotnost: 0,72 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Posuvná dvoubodová luneta k Soustruhu PD 400
-4%
- Tato posuvná luneta slouží především k podepření delších obrobků, kdy je třeba, aby soustružený obrobek byl přesně centrický.
- Luneta se umísťuje kolmo k ose obrobku na suport Soustruhu PD 400.
- Umožňuje vkládání obrobků o maximálním průměru 50mm.
- Střed průměru lunety je ve stejné výšce jako osa koníku.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Pevná tříbodová uzavřená luneta k Soustruhu PD 250/E
-4%
- Tato luneta slouží především k podepření delších obrobků, kdy je třeba, aby soustružený obrobek byl přesně centrický.
- Umožňuje vkládání obrobků o maximálním průměru 40mm.
- Střed průměru lunety je ve stejné výšce jako osa koníku.
- Využití najde při jak při vnějším, tak vnitřním soustružením.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-24963 sekáč křídlový SDS-Plus 22x250mm STOP
-12%
- Ke zpracovávání silikátových tvárnic, cihel a pemzy. Ideální pro variabilní hloubky kanálů na základě
- svého kluzného vedení a následné vysekávání
- rozváděcích krabic a zásuvek bez výměny nástroje.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-53942 adaptér/prodlužovací tyč SDS-Max 1100mm
-12%
- Délka: 1100mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-17005 adaptér děrovky 450mm SDS-Max
-12%
- Stopka délky 450 mm pro vrtací korunky SDS-Max Makita.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-03763 vyrážecí klín děrovek 140mm = old 821971
-12%
- Vyrážecí klín pro vrtací korunky SDS-Max Makita
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-45082 redukce z M18 na M16 pro diamantouvou vrtačku DBM080
-12%
- Adaptér závitový M18 - M16 Makita
- k vrtacím korunkám Makita pro suché vrtání.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 794060-9 brusný kámen 180-1200
-12%
- Popis pro:
- Obtahovací brousek Makita 180 mmPro typ hoblíku: 1806B.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 165447-6 paralelní doraz SP6000
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro pilu SP6000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PJ7000J Štěrbinová frézka 700W,Makpac
-12%
- Příkon: 701 W
- Otáčky naprázdno: 11.000 min-1
- Pilový kotouč (O): 100 mm
- Hloubka frézování: 20 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LB1200F Pásová pila 305mm,900W
-12%
- Příkon: 900 W
- Rychlost pásu: 400 / 800 m/min
- Pracovní šířka: 305 mm
- Výška řezu max.: 165 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hoblovací nože pro UMK 6 (2 ks) 5916000 Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H44-0 řetěz pilový 50cm 1.5mm 3/8" .058" 72čl DPX Makita = old 523093772
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43197-2 pilový list BiM 225mm 2ks univerzální
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-51079 kotouč pilový dřevo SPECIALIZED 165x1.5x20mm 16Z =new D-81050
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 9001 pilové listy t-dřevo+ fieldmann
-27%
- 2x T 118 A – Dřevo 2 – 15 mm, PVC; čistý řez
- 2x T 101 AO – Dřevo 5 – 50 mm; rychlý řez
- 2x T 144 D – Dřevo 3 – 30 mm; čistý řez
- 2x T 101 B – Dřevo 3 – 30 mm, Epoxid do 30 mm; čistý řez
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 201205-e příklep.vrtačka fieldmann
-43%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9016 řetěz 14 pro fzp 2000 fieldmann
-21%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 52
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 14"/355 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9029-a řetěz pro fzp 70805 fieldmann
-9%
- Dělení řetězu: 3/8´
- Šířka vodící drážky: 1,1mm
- Počet článků: 45
- Pro lišty o délce 30 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200451-e přímočará pila fieldmann
-33%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 60 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpp 200705-e ponorná pila fieldmann
-42%
- Napájení 230 V/50 Hz
- Příkon 705 W
- Otáčky motoru bez zatížení 4 500 ot./min
- Řezný kotouč Ø 89 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 200711-e el. šavlová pila fieldmann
-33%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás