Obráběcí stroje ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Kladky pro pásovou ocel 5/8 mm na výšku (max. 50 mm) 1080454 BOW
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kladky pro ocel. uzavřené profily 25×25x2 1080472 BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kladky pro ocel. trubky Ø G1/2“ / G3/4“ 1080426 BOW
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kladky pro ocel. trubky Ø G3/8“ / G1“ 1080425 BOW
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava jekl 20 × 20 / rádius 60 mm pro OH 030 1036201X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava jekl 15 × 15 / rádius 45 mm 1036151X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 25 - 4 D / rádius 100 mm 1035253X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 25 - 3 D / rádius 75 mm 1035252 BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 25 - 2,5 D / rádius 62,5 mm 1035251X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 22 - 4 D / rádius 88 mm 1035223X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 22 - 3 D / rádius 66 mm 1035222X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 20 - 3 D / rádius 60 mm 1035202 BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 20 - 2,5 D / rádius 50 mm 1035201 BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 18 - 4 D / rádius 72 mm 1035183X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 18 - 3 D / rádius 54 mm 1035182X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 18 - 2,5 D / rádius 45 mm 1035181 BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 16 - 4 D rádius 64 mm 1035163X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 16 - 3 D / rádius 48 mm 1035162X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 16 - 2,5 D / rádius 40 mm 1035161 BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 15 - 3 D / rádius 45 mm 1035152 BOW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 14 - 4 D / rádius 56 mm 1035143X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 14 - 3 D / rádius 42 mm 1035142X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 12 / rádius 45 mm 1035121X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Souprava Ø 10 / rádius 42 mm 1035101X BOW
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás