Nářadí Worx
PodkategoriePodobné produkty
Ruční pila 500mm 11TPI Kreator KRT801102
- Pilový plátek: 500 mm
- TPI: 11
Skladem - ihned k odběru
Stahovací pásky černé 4,8x250mm, 50ks Kreator KRT556011
- Rozměr: 4,8x250mm Barva: černá 50ks
Skladem - ihned k odběru
Jednoruční svorka 150mm Kreator KRT552201
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 120x400mm Kreator KRT552106
-5%
- Ocelová vodící lišta: 8x30mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Měkčená rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 120x300mm Kreator KRT552005
-6%
- Ocelová vodící lišta: 5x26mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Dřevěná rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 60T Kreator KRT020415
-14%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 13 mm Kreator KRT011202
-15%
Skladem - ihned k odběru
Sada rychlospojky a vsuvky s hadicovou vsuvkou 6 mm, 2dílná Güde 41006
-31%
- Průměr hadicové vsuvky: 6 mm
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 26
- Výška sestaveného zařízení v mm: 54
- Délka sestaveného zařízení v mm: 26
Skladem - ihned k odběru
SKLÍČIDLO RYCHLOUPÍNACÍ 3 - 16 mm Güde 38332
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Úchyt: B16
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 50
Skladem - ihned k odběru
Hoblík elektrický, 900w, polodrážka 24mm EXTOL PREMIUM 8893406
-29%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 24 mm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska vibrační 3v1, delta, 220w EXTOL PREMIUM 8894002
-26%
- Brusná plocha: delta 149x105mm
- Brusný papír: delta 149x105mm
- Hmotnost: 1,1kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Proma BP-100 - Kombinovaná pásová bruska
- BP-100 - Kombinovaná pásová bruskaKombinovaná bruska BP-100 je určena pro broušení dřeva, kovů i plastů, zejména pak pro odstraňování starého laku, odrezování, leštění, srážení hran, apod. Bruska je vhodná pro domácí a kutilské práce i pro malou a střední sériovou výrobu. Stabilní konstrukce zaručuje přesné broušení. Naklápění brusného ramene spolu s využitím brusného kotouče (dle typu) předurčují stroj k mnoha variabilním způsobům použití.Hlavní výhody
- Grafitový povlak na brusné ploše zvyšuje kluzné vlastnosti brusného pásu
- Dobrý brusný výkon brusky díky vysoké rychlosti pásu
- Stabilní konstrukce zaručuje přesné broušení
Skladem - ihned k odběru
Vzduchový kompresor Lumag KOM24
-7%
- Provozní napětí: 230 V / 50 HzVýkon motoru: 0,75 kW (1.0 PS)Otáčky motoru: 1.400 ot./minPočet válců: 2Vzdušník: 24 LSací výkon 158 l/minPlnící výkon při 6 Bar: 70 l/minMaximální pracovní tlak : 9 barHladina hluku LWA: 65 dB/AOchranná třída IP: IP23Rozměry balení (D/Š/V): 565/285/585 mmHmotnost: 22 kg
Skladem - ihned k odběru
Zámečnické kladivo 100g Dřevěná rukojeť Kreator KRT901001
- Hmotnost: 100 g
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G40 Kreator KRT242003
-18%
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 150mm, 450w EXTOL PREMIUM 8894202
-27%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový elektrický, 950w, 1/2", 500nm EXTOL PREMIUM 8890603
-9%
| Příkon: | 950 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 2300 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 500 Nm |
| Počet rázů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
127-Bit Box 127dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV NAREX
-7%
- Množství v balení: 127 ks
- Upínání / stopka: C6.3; E6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
Kroužky mosaz 7mm 100ks Kreator KRT616105
-7%
Skladem - ihned k odběru
Univerzální svěrka typ C (sada 3ks) Kreator KRT553003
- Pozinkovaná litina
- Sada 3 kusy
- 25 mm, 50 mm, 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 120x800mm Kreator KRT552009
- Ocelová vodící lišta: 5x26mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Dřevěná rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák P SL 6X150 Kreator KRT401105
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 150 mm
Skladem - ihned k odběru
3x Brusný pás 75 x 533 G120 Kreator KRT242007
-18%
Skladem - ihned k odběru