Nářadí Worx
PodkategoriePodobné produkty
Metr svinovací, 10m, š. pásku 25mm EXTOL PREMIUM 8821029
-26%
- Info: II. tř. přesnosti, pryžový obal
- Technické parametry: 10m, š. pásku 25mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pila japonská, 220mm EXTOL PREMIUM 8812258
-36%
- Technické parametry: 220mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: celková délka pily 380mm
Skladem - ihned k odběru
Úhelník kovový, 400x600mm EXTOL CRAFT 50400
-29%
- Technické parametry: 400x600mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Skladem - ihned k odběru
Nářadí multifunkční, sada 3ks EXTOL PREMIUM 8803823
-25%
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: segmentový pilový kotouč pr. 88mm, zanořovací pilové listy 20 a 34mm
Skladem - ihned k odběru
Klíč očkoplochý, 24mm FORTUM 4730224
-26%
- Technické parametry: 24mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Klíč očkoplochý, 22mm FORTUM 4730222
-26%
- Technické parametry: 22mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Klíč očkoplochý, 19mm FORTUM 4730219
-32%
- Technické parametry: 19mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Hoblík 710W SKIL 1590DA
- Akustický tlak: 88 dB(A).
- Akustický výkon: 99 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací: < 2,5 m/s².
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka příklepová SKIL 6225AA
- Akustický tlak: 82.
- Akustický výkon: 93.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5.
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1125 - Aku úhlová bruska 20V 115cm - bez akumulátoru - Platform
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX371.10 - Aku vrtačka s příklepem 20V 40Nm 2x2.0Ah + kufr - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proma KS-125P - Křížový strojní svěrák
- KS-125P - Křížový strojní svěrák
Skladem - ihned k odběru
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-12%
Skladem - ihned k odběru
Sada aku nářadí share20v v tašce, 7ks - vrtačka, úhlová bruska, ocaska, excentrická bruska, 2x ba...
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: sada obsahuje aku šroubovák 8891805, aku úhlovou brusku 8891841, aku pilu ocasku 8891821, aku excentrickou brusku 8891847, 2x 2000mAh baterii 8891881 a nabíječku 8891893
Skladem - ihned k odběru
Makita D-72861 sada vrtáků s válcovou stopkou do dřeva 5 ks v plastové krabičce
-30%
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová s přímou bruskou, 120w EXTOL CRAFT 410112
-7%
| Příkon: | 120 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 75 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku, 12v li-ion (2x) a bruska úhlová 125mm v plastovém boxu EXTOL PREMIUM 8898311
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pistole horkovzdušná, 2000w EXTOL CRAFT 411023
-22%
- Hmotnost: 0,7kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Proud vzduchu: 500/300l/min
- Příkon: 2000/1000W
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, 900w EXTOL CRAFT 403126
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 900 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Excentrická leštička na malé plochy FLEX XFE 7-12 80 P-Set 230/CEE
| Průměr kotouče: | 80 mm |
|---|---|
| Příkon: | 700 W |
| Max. otáčky: | 5500 min-1 |
| Váha: | 2.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37194 brusný pás 76x533mm K80 5ks=oldP-00181
-37%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37219 brusný pás 76x533mm K120 5ks
-37%
Skladem - ihned k odběru