Nářadí Worx
PodkategoriePodobné produkty
3x Brusný pás 75 x 533 G60 Kreator KRT242004
Skladem - ihned k odběru
Kompresor do auta 12v, 12v, 6,9bar EXTOL PREMIUM 8864000
-17%
- Technické parametry: 12V, 6,9bar
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 12V DC cigaretová zástrčka, 2,9m kabel, 1m plnící hadice
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
PU tlaková hadice Flexair 20 m, Ø 9/14,5 mm s rychlospojkou 2105520 Aircraft
- Max. provozní tlak: 20 bar
- Vnitřní průměr: 9 mm
- Vnější průměr: 14,5 mm
- Délka: 20 m
Skladem - ihned k odběru
Beta SN-18 - Sada nářadí 18 dílů
-17%
- 7x klíče kombinované: 8-10-11-12-13-14-17 mm
- 5x sada šroubováků
- PL: 5x75, 6x100, 8x150 mm
- PH: 1x80, 2x100 mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 150w EXTOL CRAFT 410120
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Leštička karoserií, 140w EXTOL CRAFT 403300
-5%
| Průměr kotouče: | 240 mm |
|---|---|
| Příkon: | 140 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Váha: | 1.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Segmentový řezný kotouč 87 x 1,4 mm dřevo, plast, ocel Kreator KRT990021
-6%
Skladem - ihned k odběru
Nůžky na plech pravé 10" Kreator KRT611103
-5%
- Délka: 250 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-18%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 5 x 68 mm Kreator KRT011103
-21%
Skladem - ihned k odběru
Strojní svěrák 75 mm Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
Ruční hoblík HO 82-850 Güde 58118
-24%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva s sk plátky, sada 35ks EXTOL PREMIUM 44040
-26%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 8mm, v kovovém kufru
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací, sds plus, 5,5j EXTOL PREMIUM 8890207
-17%
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 5,5kg
- Max. vrtání do betonu: 32mm
- Max. vrtání do dřeva: 40mm
Skladem - ihned k odběru
RK ø 230×1.9×22.2 A 46Q-BFB 41 Řezný kotouč 2v1 pro řezání běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-20%
- ø kotouče: 230 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1,9 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita BO3711 Vibrační bruska s regulací 185x93mm,190W
-12%
- Příkon: 190 W
- Počet zdvihů: 4.000 - 11.000 min-1
- Počet úderů za minutu: 8.000 - 22.000 min-1
- Oscilační obvod (O): 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Metr svinovací, 2m, š. pásku 16mm EXTOL PREMIUM 3152
-25%
- Info: II. tř. přesnosti, pryžový obal
- Technické parametry: 2m, š. pásku 16mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Beta Svěrka plastová 206mm
-13%
- Svěrka plastová 228mm
Skladem - ihned k odběru
HEPA filtr pro POWX300 Powerplus POWX300B
Skladem - ihned k odběru
Zámečnické kladivo 200g Laminátová rukojeť Kreator KRT901102
-6%
- Hmotnost: 200 g
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 80x300mm Kreator KRT552103
- Ocelová vodící lišta: 6x25mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Měkčená rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák P SL 2,5X50 Kreator KRT401101
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 50 mm
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G240 Kreator KRT232009
-15%
Skladem - ihned k odběru