Nářadí Sharks
PodkategorieSharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová úhlová bruska Sharks SH 115 Li-Ion
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 1/2" VCAN 72 zubů
-5%
- 1“ ráčna
- počet zubů: 72délka: 250 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
KRK HOŘÁKU KOMPLETNÍ (TBI) SB Güde 41644
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 22
- Výška sestaveného zařízení v mm: 22
- Délka sestaveného zařízení v mm: 200
Není skladem
Pásová pila na kov MBS 180 Güde 1801
-31%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 400 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
TRYSKA PLYNOVÁ CYLINDRIC. BOD. Güde 41618
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 17
- Výška sestaveného zařízení v mm: 60
- Délka sestaveného zařízení v mm: 17
Není skladem
Kompresor AIRPOWER 350/10/25 Güde 50094
-31%
- Druh kompresoru: pístový
- Typ kompresoru: bezolejový
- Druh pohonu: elektrický
- Konstrukce kompresoru: horizontální
Není skladem
AKU MULTIFUNKČ. NÁŘADÍ MW 18-0 Güde 58509
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 20000 min-1 |
Není skladem
SADA NÁŘADÍ VT 128 Güde V73607
-23%
Není skladem
AKU VRT. KLADIVO BH 18-201-30K Güde 58508
-30%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Není skladem
AKU VRTACÍ KLADIVO BH 18-0 Güde 58507
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 1.2 J |
Není skladem
Sloupová vrtačka GSB 25/1100 VARIO Güde 55222
-31%
- Typ vrtačky : stojanová
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
KLÍČ MOMENTOVÝ 1/2" VT 210N Güde V73595
-23%
Není skladem
KLÍČ MOMENTOVÝ 1/2" VT 350 Güde V73593
-23%
Není skladem
Akumulátorový vysavač popela AS 18-201-05 Güde 58580
-24%
- Vysavač na popel: ano
- Napájecí napětí: 18 V
- Kapacita baterie: 2,0 Ah
- Podtlak: 80 mbar
Není skladem
Stolní vrtačka GTB 13 PRO Güde 55214
-29%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Není skladem
KLADIVO SEKACÍ MH 1600 Güde 58122
-31%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 50 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Počet příklepů: | 2000 min-1 |
Není skladem
Okružní pila na kov GMK 355-2.3 Güde 40558
-30%
- Síťové napětí: 220-240 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2200 W
- Určení pily: kov
Není skladem
VRTACÍ KLADIVO BH 20 E Güde 58114
-24%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Jmenovitý příkon: 650 W
- Volnoběžné otáčky: 0 - 2.200/min.
- Počet úderů: 0 - 5.770/min.
Není skladem
VRUTY DO SÁDROKARTONU B 350 Güde V75050
-15%
Není skladem
VRUTY DO SÁDROKARTONU B 700 Güde V75046
-24%
Není skladem
VRUTY DO SÁDROKARTONU F 500 Güde V75028
Není skladem
VRUTY DO SÁDROKARTONU F 700 Güde V75024
Není skladem
Pásová pila na dřevo HBS 471 5900471 Holzstar
-14%
- Max. řezná výška: (při 90°) 265 mm
- Max. řezná šířka: 390/465 mm
- Délka pilového pásu: 3455 mm
- Řezná rychlost: 380 m/min- 820 m/min
Není skladem
Scheppach C-AG125-X 20 V IXES aku úhlová bruska (bez baterie a nabíječky)
-12%
- Typ motoru: aku 20 V
- Otáčky: 2500-10000 ot/min
- Průměr kotouče: 125 mm
- Vřeteno: M14
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791805, vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
Není skladem
Šroubovák křížový pozidriv, pz 2x125mm, crv EXTOL PREMIUM 55033
- Materiál: CrV
- Technické parametry: PZ 2x125mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem