Nářadí Sharks
PodkategorieSharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová úhlová bruska Sharks SH 115 Li-Ion
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 1/2" VCAN 72 zubů
-5%
- 1“ ráčna
- počet zubů: 72délka: 250 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Ferm OTM1006 - Aku multifunkční oscilační bruska 12V 1x1,5Ah
-13%
- OTM1006 - Aku multifunkční oscilační bruska 12V 1x1,5Ah OTM1006 - Aku multifunkční oscilační bruska - obrážečka vhodná pro řezání, broušení, škrabání, dělení a podobně. Vhodná pro všestranné použití na dřevo, plasty, kovy, keramiku apod. Má optimální výkon motoru pro domácí práce různého druhu.Vhodné pro: škrábání, obrážení, broušení a řezáníHlavní výhody
- nejlepší poměr cena / výkonelektrická regulace otáček
- univerzální nástavce
- měkká rukojeť
Není skladem
Aku sponkovačka / hřebíkovačka 20V (bez AKU) Powerplus POWDP7010
-10%
- Napětí: 20 V
- Kadence úderů: 30 ks/min
- Max. délka hřebů: 32 mm
- Max. délka spon: 25 mm
Není skladem
Aku kombinované kladivo 40V bezuhlíkové (bez AKU) Powerplus POWDP15680
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 5 J |
Není skladem
Klíč multifunkční samonastavitelný oboustranný, 8-17/14-32mm, crv EXTOL PREMIUM 8816342
- Info: DIN, tvrdost 47HRC
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 8-17/14-32mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem
Bruska úhlová, 125mm, 1150w EXTOL INDUSTRIAL 8792006
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 10500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Vrtací šroubovák aku, 16,6v max li-ion (2x), bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791151T
| Napětí akumulátoru: | 16.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Kladivo vrtací, sds plus, 2,5j EXTOL CRAFT 401223
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 3,1kg
- Max. vrtání do betonu: 26mm
- Max. vrtání do dřeva: 32mm
Není skladem
Hlavice nástrčné, sada 75ks, 1/4", 1/2" EXTOL PREMIUM 6521
- Adaptér na hroty: 1/4"
- Adaptér s otvorem: 1/2"-3/8"
- Hlavice nástrčné: 1/4": 4-5-5,5-6-7-8-10-11-12-13mm, 1/2": 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm
- Hroty: 1/4": (-) 3-4-5, 4-5-6-5, 6-7, PH0-1-2-3, PZ0-1-2-3, H2-3-4-5-5,5-6, T8-9-10-15-20-25-27-30-40, SQ1-2-3
Není skladem
Vrtačka s příklepem, click-lock, 1100w EXTOL PREMIUM 8890052
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Bruska přímá s brusnými nástavci, pneu, sada 16ks EXTOL PREMIUM 8865002
- Délka: 170mm
- Hmotnost: 0,57kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 22000/min
Není skladem
Proxxon Digitální momentový klíč MicroClick MC 100/E
-4%
- Rozsah kroutícího momentu 10 - 100 Nm.
- Upínání 3/8" (10 mm).
- Přesnost +/- 1 %.
Není skladem
Kleště samosvorné 175mm Kreator KRT608001
- Délka kleští: 175 mm
- Kapacita čelistí: 46 mm
- Materiál čelistí: carbon steel
- Materiál rukojeti: ocel
Není skladem
Proxxon Lithium-iontová baterie Li/A2
-4%
- Napětí 10.8V.
- Kapacita 2.5Ah.
- Délka 85mm.
- Hmotnost 180 gramů.
Není skladem
Proxxon Tepelná řezačka THERMOCUT 650
-4%
- 230V. 50 / 60Hz. 60W.
- Sekundární napětí max. 40V, 1,2A.
- Teplota řezného drátu Ø 0,2 mm je plynule měnitelná od 100 do 350 ° C.
- Hmotnost 850g.
Není skladem
Makita M9502R Úhlová bruska MT 115mm,570W
-22%
| Příkon: | 570 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem
Makita M8600 Bourací kladivo MT 900W,šestihran 17mm
-21%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.2 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 17mm |
Není skladem
Makita GB602W Dvoukotoučová bruska s držákem,150mm,250W
-12%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Okružní pila 1 500 W - 185mm Powerplus POWX0520
| Příkon: | 1500 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 64 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48 mm |
Není skladem
Gumová palice bílá 450g - Laminátová násada Kreator KRT904104
- Hmotnost: 450 g
Není skladem
Oboustranný klíč otevřený 10x11 -150mm Kreator KRT501003
-3%
- Délka: 150 mm
Není skladem
Sekáč ruční špice 300mm Kreator KRT462002
-2%
- Délka: 300 mm
- HEX: 16 mm
Není skladem
Nůžky SET 3 ks Kreator KRT000505
- Velikost střední: 170 mm
- Velikost velké: 216 mm
- Max. síla stříhaného materiálu: 1,8 mm
- Velikost malé: 140 mm
Není skladem
Proxxon Průmyslová vrtací bruska IBS/E
-4%
- 5.000 – 20.000 ot./min.
- Příkon max. 100 W.
- Napětí 220 – 240 V.
- Stabilní převodová skříň z hliníkového tlakového odlitku.
Není skladem
Proxxon Vrtací frézka MICROMOT 230/E
-4%
- 220 – 240 V. 50 Hz. 80 W. 6.000 – 20.000 ot./min.
- Hmotnost 270 g.
- Ochranná třída 2.
Není skladem