Nářadí Ryobi
PodkategoriePodobné produkty
Scheppach MNF 2250 drážkovačka 125 mm
-6%
- Typ motoru: 230 V/50 Hz
- Příkon: 2250 W
- Průměr kotouče: 125 mm
- Šířka frézované drážky: 8-40 mm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 4770840, řezačka obkladů profesionální, 800mm FORTUM 4770808
- Info: náhradní řezací kolečko 4770805
- Technické parametry: 800mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: max. tloušťka řezaného materiálu 18mm, max. délka řezu 820mm, hmotnost 17kg
Není skladem
Pásová pila na kov OPTIsaw S 131 GH 3300131 Optimum
- Řezná oblast0°: 128 mm
- Řezná oblast0°: 100×145mm
- Řezná oblast+45°: 90 mm
- Řezná oblast-45°: 70×85mm
Není skladem
Worksite WT6032 - Nůžky na plech rovné
-3%
Není skladem
Aku mini ponorná pila 20V 89mm (bez AKU) Powerplus POWDP25400
-4%
- Napětí: 20V
- Otáčky naprázdno: 3.150 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 89 x 10 mm
- Maximální hloubka řezu 90st- 90st: 28 mm
Není skladem
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891823
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Není skladem
Elektrická sponkovačka / hřebíkovačka 45W Powerplus POWX13700
-10%
- Napětí: 230 V / 50Hz
- Příkon: 45 W
- Kadence úderů: 20 min.
- Max. délka hřebů: 16 mm
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka 16V LI-ION Powerplus POWC1061
-13%
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Není skladem
Truhlářská svorka 120x1000mm Kreator KRT552110
- Ocelová vodící lišta: 8x30mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Měkčená rukojeť
Není skladem
Oboustranný klíč očko/otevřený 15 - 185mm Kreator KRT501210
-3%
- Délka: 185 mm
Není skladem
Bruska na nože a nůžky Kreator KRT001201
- Ochrana ruky
- Keramický leštící kámen
- Wolframová čepel
Není skladem
Proxxon Sklíčidlo s ozubeným věncem pro soustruh PD 250/E
-4%
- Sklíčidlo je určeno jako příslušenství k soustruhu PD 250/E.
- Rozsah sklíčidla do 10 mm.
- Jedná se o sklíčidlo průmyslového provedení s přesným vystředěním čelistí.
- Čep pro nasazení do pinoly MK 1.
Není skladem
Proxxon Sklíčidlo s ozubeným věncem pro soustruh FD 150/E
-4%
- Sklíčidlo je určeno jako příslušenství k soustruhu FD 150/E.
- Rozsah sklíčidla 0,5-6,5mm.
- Jedná se o sklíčidlo průmyslového provedení s přesným vystředěním čelistí.
- Maximální povolené otáčky do 10.000 ot./min.
Není skladem
Proxxon Imbus šroubovák s L -rukojetí - velikost HX5
-4%
- Vnitřní HX: 5.
- Délka dlouhého dříku: 160mm.
- Délka krátkého dříku: 20mm.
- Délka rukojeti: 75mm.
Není skladem
Fdg 5019-51r dámská sada nář. fieldmann
-37%
- - 2x šroubovák:PH2x100, 6x100mm
- - 1x rukojeť šroubováku
- - 20x Bity 25mm,CR-V
- - Šestihran: 1,5,2,2,5,3,4,5,6 mm
Není skladem
Fdg 5015-51r sada nářadí 51ks fieldmann
-33%
- Sada nářadí 51 ks
- 20x bitů
- 1x držák magnetických bitů
- 1x držák zásuvky
Není skladem
Fdb 200131-e vibrační bruska fieldmann
-42%
| Výkon: | 130 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Není skladem
Pískovací box GSK 220 Güde 40028
-31%
- Provozní tlak: 3-7 bar
- Spotřeba vzduchu: 200 - 600 l/min.
- Objem pracovního boxu: 220 l
- Vnitřní rozměry boxu: 850 x 555 x 545 mm
Není skladem
Zámek, 50mm TOTAL TLK31501
- Technické parametry: 50mm
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: váha: 289g 3ks klíčů
Není skladem
AKU VRTACÍ ŠROUB.BS 12-201-20K Güde 58602
-24%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Není skladem
PROSTŘIHOVAČ PLECHU Güde 40054
- Provozní tlak: 6 bar
- Spotřeba vzduchu: 240-430 l/min.
- Počet zdvihů: 3.500/min.
- Střižná rychlost: 2,6 m/min.
Není skladem
Klíč nastavitelný, rozsah 0-38mm, crv FORTUM 4770112
-8%
- Materiál: CrV
- Technické parametry: rozsah 0-38mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: (M8-M24), délka 300 mm, L1: 11,0mm, L2: 18,0mm
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 4770205, kleště nastavitelné hunter, 185mm, crmov FORTUM 4770201
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 185mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: rozsah čelistí max. 26mm, tvrdost čelistí cca 60HRC
Není skladem
EVP 13 G-2A Příklepová vrtačka NAREX
-14%
| Příkon: | 760 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem