Nářadí Ne-ma
PodkategorieTlakový spínač NEMA 400 V / 12 bar (1x1/4") 220401 Ne-ma
- Pracovní tlak: 2,5 - 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Rozměry (š × v × h): 90×130×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 400 V / 12 bar (4x1/4") 220404 Ne-ma
- Pracovní tlak: 2,5 - 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Rozměry (š × v × h): 90×130×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 230 V / 12 bar (4x1/4") 220204 Ne-ma
-3%
- Pracovní tlak: 4 – 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 90×125×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 230 V / 12 bar (1x1/4") 220201 Ne-ma
-10%
- Pracovní tlak: 4 – 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 80×125×50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
5ks Brusný kotouč 225 mm G180 Kreator KRT232008
-15%
Skladem - ihned k odběru
Diamantový kotouč segmentový 125mm PREMIUM Kreator KRT082102
-18%
- Rozměr: 125 x 22,2 x 2,0 mm
Skladem - ihned k odběru
Kleště lisovací/krimpovací na dutinkové konektory čtyřhran, 0,25-10mm2 EXTOL PREMIUM 8831132
-14%
- Technické parametry: 0,25-10mm2
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka 175mm
Skladem - ihned k odběru
CK 13-6 Klička ke sklíčidlu NAREX
-24%
- ø středicího čepu: 6 mm
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 35 Vodicí lišta NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Celková délka (L2): 416 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Worx orange WX427 - Kompaktní kotoučová pila WORXSAW XL, 710W, 120mm
- Kompaktní ponorná pila snadno řeže dřevo, kov, dlaždice, sádrokarton a další materiály. Výhody jsou v přesném řezacím mechanismu. Dále pila nabízí snadno nastavitelný doraz hloubky řezání a laserové pravítko pro maximální přesnost řezu. Její ergonomicky vyvážený design s motorem vzadu zlepšuje uživatelský komfort a snižuje únavu. Vypínač se zámkem zabraňuje náhodnému spuštění. Díky rychlému přístupu k nastavení hloubky a uzamčení, se Vaše práce stane bezpečnější a uživatelsky příjemnější.Výhody:
- hloubka řezu nejvyšší ve své třídě
- laser
- extrémně štíhlá konstrukce
Skladem - ihned k odběru
Proma SVV-100 - Prismatický svěrák se zvýšenou čelistí
- SVV-100 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
Ferm DSM1009 - Rohová delta bruska 280W (FDS-280)
-13%
| Výkon: | 280 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Rychlost kmitání: | 10000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - ihned k odběru
Proma Elektrody rutilové - 2,0 x 300 2,5 kg
- Svařovací elektrody rutilové J421 Ø 2,0 mm, délka 300 mm, balení 2,5kgNelegovaná obalená MMA elektroda s rutilovým obalem. Pro svařování běžných nelegovaných ocelí.Nelegované obalené svařovací elektrody PROMA s mezí kluzu 480 MPa. Nejpoužívanější rutilové elektrody pro svařování všech běžných konstrukčních nelegovaných ocelí. Má vynikající operativní vlastnosti při svařování ve všech polohách. Elektroda najde využití při svařování strojů, konstrukcí, zásobníků nebo dopravních prostředků a je velmi vhodná pro stehování a svařování tenkých plechů. Vhodné pro svařování invertorem i transformátorem.Odpovídá označení AWS A5.1. E6013 - možno použít jako náhradu E - R 117Pro materiál: KV: 80J (-20%)
- Rm: 480 MpaC: 0,05 %
- RE: 370 MpaMn: 0,5 %
- AS: 26 %Si: 0,28%Doporučené svařovací proudy AC, DC +/(-)
Skladem - ihned k odběru
Makita 9911 Pásová bruska 457x76mm,650W
-26%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G150 Kreator KRT232007
-15%
Skladem - ihned k odběru
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G120 Kreator KRT220007
-18%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-5%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá 90°, pneu, mini FORTUM 4795036
-14%
- Délka: 170mm
- Hmotnost: 0,5kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 25000/min
Skladem - ihned k odběru
Pásová bruska BS 76-900 E Güde 58146
-22%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 530 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Kleště nýtovací pákové, m3-m12, 340mm FORTUM 4770633
-25%
- Technické parametry: M3-M12, 340mm
- Značka: FORTUM
- Doplňující parametr: pro nýtovací matice M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12 z materiálů Al, mosaz, ocel, nerezová ocel
Skladem - ihned k odběru
Leštička orbitální, 600w EXTOL PREMIUM 8892510
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 600 W |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro nýtovací matice m3-m8, crmov FORTUM 4770654
-23%
- Info: náhradní nýtovací trny : 4770655-4770659
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro nýtovací matice M3-M8
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-26%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
BT-02 Pracovní rádio NAREX
-7%
- Třída ochrany: IP 65
- Akumulátor: Li-Ion 7,2 V / 4 800 mAh
- Napájení z elektrické sítě: 100–240 V
- Napájení z akumulátoru: 7,2 V
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9020RF Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Separátor / vysavač popela 1 800W (20L) Powerplus POWX3018
-10%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.800 W
- Sací výkon cca: 18 kPa
- Objem nádoby: 20 l
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 115mm, 750w EXTOL CRAFT 403114
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-40%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru