Nářadí KDR
PodkategorieBrusné pásy na KDR 601N zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
List pilový zanořovací na kov, 34mm, bim EXTOL PREMIUM 8803855
-42%
- Materiál: BIM
- Technické parametry: 34mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Klíč očkoplochý, 17mm FORTUM 4730217
-31%
- Technické parametry: 17mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Ferm Hřeby, 50mm, 1000ks pro ATM1044, 1051
-15%
- Hřeby, 50mm, 1000ks pro ATM1044 a ATM1051
Skladem - ihned k odběru
Proma PPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepem
- PPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepemPPVO-1400/30R - Průmyslový vysavač s oklepem je určen pro vysávání běžných nečistot jako např. prachu, štěrku, pilin, hoblin, a dalšího domácího nebo průmyslového odpadu, včetně rozlitých tekutin v dílně, garáži i domácnosti. Vysavač o výkonu 1400W, vybavený zásuvkou pro připojení elektrického nářadí o výkonu maximálně 1800W vybavené odsávacím adapterem, dále je vybaven funkcí automatického zapínání i vypínání s prodlevou pro kvalitní odsátí nečistot.Pro vysávání suchých nečistot lze použít kartušový papírový filtr, případě papírový filtrační sáček. Pro vysávání nečistot použijte polyesterový návlek, který tvoří s vestavěným plovákem, dokonalou a bezpečnou kombinaci pro mokré vysávání Průmyslové vysavače se od domácích vysavačů odlišují celkovou konstrukcí, filtrací, svými funkcemi, sacím motorem i příslušenstvím. Tyto vysavače jsou robustnější, výkonnější a odolnější. Průmyslové stavební vysavače odolávají podstatně vyšší zátěži, než jaké jsou vystavovány běžné vysavače v domácnosti.Hlavní výhody
- Silný motor 1 400 WIntegrovaná zásuvka pro připojení
- elektrického nářadí s příkonem 1 800 WSystém automatického zapínání a vypínání
- s prodlevou v případě, že je připojeno
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Sponkovačka/hřebíkovačka aku, 4v li-ion, 1300mah, usb nabíjení EXTOL CRAFT 402901
-5%
- Baterie: 4V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 0,6kg
- Kapacita baterie: 1300mAh
- Kapacita zásobníku: 110ks spon, 60ks hřebíků
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1781 - elektrická pásová bruska
-29%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION Powerplus POWC1071
-14%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční bruska Powerplus POWX1350
-14%
- Otáčky: 1350 min⁻¹
- Pro průměr vrtáků: 4 - 13 mm
- Max. průměr kotouče: 56 mm
- Jmenovitý výkon: 96 W
Skladem - ihned k odběru
Hřebíky 20mm (1000ks) Powerplus POWAIR0321
-10%
- Rozměr: 20mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák krátký SL6,5X25 Kreator KRT405102
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 25 mm
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák TORX T9X75 Kreator KRT404104
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 75 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-18%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-10%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-18%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-18%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G16-9 lišta 35cm 1.1mm 3/8" 52čl= old 165246-6, 958400002
-12%
Skladem - ihned k odběru
Fdmb 200170-a aku model.bruska fieldmann
-24%
- Li-Ion 7,2V / 1300 mAh
- 5 rychlostí: 5000-25000 ot./min.
- LED pracovní světlo
- Měkčená rukojet
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku t, pro trhací nýty 2,4-6,4mm, crmov FORTUM 4770663
-23%
- Info: tříčelisťové, náhradní čelisti 4770690
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro trhací nýty 2,4-6,4mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791841
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Klíče ráčnové očkoploché s kloubem, sada 7ks, 8-19mm EXTOL PREMIUM 8816105
-21%
- Technické parametry: 8-19mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 8-10-12-13-14-17-19mm, ráčna 72 zubů
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčné, sada 39ks, 3/8" EXTOL PREMIUM 6522
-10%
- Adaptér na hroty: 3/8"
- Adaptér s otvorem: 3/8"x1/4"
- Hlavice nástrčné: 3/8": 8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-21-22mm
- Hlavice nástrčné prodloužené: 3/8": 8-10-12-13-17-19mm
Skladem - ihned k odběru