Nářadí KDR
PodkategorieBrusné pásy na KDR 601N zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
5x Brusný papír 140 x 140 x 80 - G80 Kreator KRT220005
-16%
- Tyto brusné papíry jsou určeny na dřevo a kov
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm 40T Kreator KRT020427
-27%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-18%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Nůžky na trubky 42 mm Kreator KRT000706
-6%
- Průměr řezané trubky: 42 mm
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891820
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
SADA FRÉZ K HORNÍ FRÉZCE Güde 58315
-31%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 88
- Výška sestaveného zařízení v mm: 49
- Délka sestaveného zařízení v mm: 168
Skladem - ihned k odběru
Regulátor tlaku s filtrem, manometrem a přim. oleje EXTOL PREMIUM 8865105
-7%
- Max. pracovní tlak: 8bar (0,8MPa)
- Max. teplota vzduchu: 60°C
- Nádobka: 90ml, pro nečistoty a kondenzát a 90ml, pro olej
- Typ koncovky: závit G 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá, 6mm, 500w EXTOL INDUSTRIAL 8792210
-26%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 28000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Invertor svařovací 120a EXTOL PREMIUM 8896024
- Hmotnost: 2,8kg
- Jištění při max. proudu: 16A
- Konektor: rychlospojka 10-25
- Max. efektivní napájecí proud: 12A
Skladem - ihned k odběru
Klíče očkoploché, sada 21ks, 6-32mm, crv EXTOL PREMIUM 6335
-13%
- Materiál: CrV
- Technické parametry: 6-32mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-24-27-30-32mm
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
EBU 230-26 Úhlová bruska NAREX
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
EPL 12-7 BE Přímočará pila NAREX
-7%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SG-EPL 120 Vložka proti třepení materiálu NAREX
-4%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SFI Pilové plátky NAREX
-44%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
54-Bit Box M 54dílná sada bitů s magnetickým organizérem NAREX
-36%
- Množství v balení: 54 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-22%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Diamantový řezný kotouč - universal sintrovaný NAREX Dia 125 Universal
-15%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Proma DS-43N - Stojan na vrtačku
- DS-43N - Stojan na vrtačkuprofi provedenílze upnout svěrák Proma SVP-75 a SV-75
Skladem - ihned k odběru
Proma SV-100 - Příruční svěrák š.106mm roz.110mm
- SV-100 - Příruční svěrák š.100mm roz.95mm
Skladem - ihned k odběru
Brusný pás 150x1220 pro BP-150 zr.80
-21%
- Brusný pás pro BP-150, BPK-250 zrnitost 80. Vhodný pro broušení dřeva za sucha. Vlastnosti
- vhodný na broušení v pásových bruskách provedení bez děr podklad - plátno posyp – korund (polootevřená struktura) pojivo – syntetická pryskyřice
Skladem - ihned k odběru
Elektrody rutilové - J421 3,2 x 350 10 ks
-31%
- Elektrody rutilové - J421 pr. 3,2 x 350, 10 ks
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1277 - AKU šroubovák/vrtačka
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 25 Nm |
Skladem - ihned k odběru