Nářadí EUROM
PodkategorieEUROM Force 1420S
- Průmyslový vysavač EUROM FORCE 1420S - pro suché a mokré vysáváníTyp motoru / napětí:elektrický/230V/50HzPříkon:1400 WZásuvka výstup:max: 1800 WObjem zásobníku:20 litrůKontrola přetížení:anoTeleskopická trubice:ano max. 78 cmPrůměr hadice: 32 mmProud vzduchu sání:30 l/sSystém filtrů:ano HEPA extraDélka el. kabelu:5,0 mDélka sací hadice:2,6 mKombinovaný kartáč:anoRohový nástavec:anoHlučnost:78 dB (A)Hmotnost:6,0 kgModel 1420S je vybaven technologií, která umožňuje jednoduché a efektivní čištěnílamelového filtru.Vše, co musíte udělat je zablokovat vstup vzduchu a zmáčknout ovladač systému. Silnýzpětný ráz vzduchu pročistí šetrně filtr a vy se můžete okamžitě vrátit k práci.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Force 1240
- Průmyslový vysavač EUROM FORCE 1240 - pro suché a mokré vysáváníTyp motoru / napětí:elektrický/230V/50HzPříkon:1200 WObjem zásobníku:40 litrůKontrola přetížení:anoPrůměr hadice: 40 mmProud vzduchu sání:35 l/sSystém filtrů:anoDélka el. kabelu:5,0 mDélka sací hadice:2,6 mKombinovaný kartáč:anoRohový nástavec:anoHlučnost:73 dB (A)Hmotnost:7,5kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Force 800
- Vysavač - separátor popela EUROM FORCE 800Typ motoru / napětí:elektrický/230V/50HzPříkon:800 WObjem zásobníku:15 litrůPrůměr hadice: 35 mmProud vzduchu:30 l/sFiltr:HEPADélka el. kabelu:2,5 mDélka sací hadice:1,2 mHlučnost:76 dB (A)Hmotnost:3,0 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
EUROM Force 1012
- Průmyslový vysavač EUROM FORCE 1012 - pro suché a mokré vysáváníTyp motoru / napětí:elektrický / 230V/50HzPříkon:1000 WObjem zásobníku:12 litrůKontrola přetížení:anoTeleskopická trubice:anoPrůměr hadice:32 mmProud vzduchu sání:30 l/sProud vzduchu foukání:anoFiltr:extra HEPADélka el. kabelu:4,0 mDélka sací hadice:1,6 mKombinovaný kartáč:anoRohový nástavec:anoHlučnost:78 dB (A)Hmotnost:4,0 kg
Není skladem
EUROM Force 1218
- Eurom Force 1218 je vysavač speciálně vyvinutý pro vysávání popela, například z krbu. Tento čistič popela obsahuje protipožární filtr, takže vnitřní části nehoří nebo nedoutnají. Eurom Force 1218 má navíc HEPA filtr, který odfiltruje všechny jemné částice popela. Tento čistič popela je také velmi vhodný pro čištění grilovacích a ohnišťových jam.Čistič popela má sud o objemu 18 litrů, který lze pro snadné vyprázdnění oddělit od víka. Eurom Force 1218 je také dodáván s hliníkovou rohovou trubkou.
Není skladem
Podobné produkty
Úhlová stopková bruska WST VS PRO 2403260 Aircraft
-14%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 120 l/min
- Průměr upnutí nástroje (kleština): 3 a 6 mm
- Otáčky: 20000ot/min
Skladem - ihned k odběru
Makita HM0870C Sekací kladivo 7,6J,1100W
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.6 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - ihned k odběru
Pila na dřevo - čepovka, 350mm EXTOL PREMIUM 8812220
-35%
- Technické parametry: 350mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 9 zubů na 25mm, trojbroušené kalené zuby
Skladem - ihned k odběru
Beta Svěrka plastová 75mm
-17%
- Svěrka plastová 75mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton / žirafa 1050W 225mm Powerplus POWX0479
-14%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1050 W
- Otáčky naprázdno: 600 - 2.600 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 225 mm
Skladem - ihned k odběru
Kompresor do auta 12v, 12v, 6,9bar EXTOL PREMIUM 8864000
-25%
- Technické parametry: 12V, 6,9bar
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 12V DC cigaretová zástrčka, 2,9m kabel, 1m plnící hadice
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 422801 vrtací šroubovák aku 12v li-ion s nářadím, sada 46ks EXTOL CRA...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 18 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Beta SN-18 - Sada nářadí 18 dílů
-19%
- 7x klíče kombinované: 8-10-11-12-13-14-17 mm
- 5x sada šroubováků
- PL: 5x75, 6x100, 8x150 mm
- PH: 1x80, 2x100 mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska stolní dvoukotoučová, 150w EXTOL CRAFT 410120
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Leštička karoserií, 140w EXTOL CRAFT 403300
-5%
| Průměr kotouče: | 240 mm |
|---|---|
| Příkon: | 140 W |
| Max. otáčky: | 3300 min-1 |
| Váha: | 1.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Řezný nůž na dřevo 34 x 40 x 2,0 mm Kreator KRT990010
-20%
Skladem - ihned k odběru
Nůžky na plech pravé 10" Kreator KRT611103
-3%
- Délka: 250 mm
Skladem - ihned k odběru
Kompresor domácí aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891874
-21%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,1kg
- Kapacita baterie: 2Ah
- Max. tlak: 11bar/1100kPa/160PSI
Skladem - ihned k odběru
Ruční hoblík HO 82-850 Güde 58118
-24%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací, sds plus, 5,5j EXTOL PREMIUM 8890207
-16%
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 5,5kg
- Max. vrtání do betonu: 32mm
- Max. vrtání do dřeva: 40mm
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka se širokým rozsahem použití NAREX EV 13 E-2H3
-7%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Makita BO3711 Vibrační bruska s regulací 185x93mm,190W
-12%
- Příkon: 190 W
- Počet zdvihů: 4.000 - 11.000 min-1
- Počet úderů za minutu: 8.000 - 22.000 min-1
- Oscilační obvod (O): 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Beta Svěrka plastová 206mm
-13%
- Svěrka plastová 228mm
Skladem - ihned k odběru
Segmentový řezný kotouč 87 x 1,4 mm dřevo, plast, ocel Kreator KRT990021
-6%
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 80x300mm Kreator KRT552103
- Ocelová vodící lišta: 6x25mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Měkčená rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Šroubovák P SL 2,5X50 Kreator KRT401101
- Materiál: S2 ocel
- Délka: 50 mm
Skladem - ihned k odběru
Horkovzdušná pistole HLG 600-2000 Güde 58190
-34%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2000 W
- Teplota vzduchu 3 stupně: 50 - 450 - 600 ˚C
Skladem - ihned k odběru
Makita HR2470T Kombinované kladivo s výměnným sklíčidlem 2,4J,780W
-18%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 780 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.100 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.500 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru