Nářadí Cedima
PodkategorieKotouč diamant.EC-110 125x22,2
- Hladký kotouč 125mm
Skladem - ihned k odběru
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm
- Popis pro:Diamantový kotouč CEDIMA BETON BASIC230 mmPoužití na řezání betonu cihel a lehce armovaný beton.Průměr kotouče 230 mmVelice kvalitní kotouč za rozumnou cenu !
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Rhodius 115x1,6mm INNOX
- Vhodnost materiálu Inox, ocelTloušťka 1,6 mmRozměr, Ø 115 mmMnožství 1 ks
- S krátkou rozpojovací dobou a dlouhou životností nabízí specialista z ušlechtilé oceli dobrý poměr ceny a výkonu. Bez železa a síry. Povolení KWU.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamant.EC-110 115x22,2
- Hladký kotouč 115 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Bruska na sádrokarton 1220W Powerplus POWX0478
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý výkon: 1 220 W
- Průměr kotouče: 225 mm
- Otáčky: 1.500 - 2.300 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-2%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Truhlářská svorka 120x1000mm Kreator KRT552010
-6%
- Ocelová vodící lišta: 5x26mm
- Litinová ramena
- Plastové odnimatelné koncovky
- Dřevěná rukojeť
Skladem - ihned k odběru
Brusný kámen 150x50x20mm Kreator KRT452004
-7%
- Rozměr: 150 x 50 x 20 mm
Skladem - ihned k odběru
5ks Brusný kotouč 225 mm G60 Kreator KRT232004
-28%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-17%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kompresor domácí aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891874
-21%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 1,1kg
- Kapacita baterie: 2Ah
- Max. tlak: 11bar/1100kPa/160PSI
Skladem - ihned k odběru
Multimetr digitální, inverzní displej, true rms, automatická volba rozsahů EXTOL PREMIUM 8831251
-16%
- Hlavní přednostivelký dobře čitelný inverzní LCD displejsnadné ovládání a rychlé nastavení jednotlivých funkcíautomatické vypnutí při nečinnostibohaté příslušenství unadňuje použití v každé situaciuniverzální multimetr s automatickou volbou rozsahu pro všestranné použití v domácnosti i průmysl
Skladem - ihned k odběru
Svěrák otočný s kovadlinou, 125mm EXTOL PREMIUM 8812623
-13%
- Info: čelisti tvrzené na HRC 48-52.
- Technické parametry: 125mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: hmotnost 7,5kg, rozevření 125mm, upínací síla 16kN
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5600 PRO
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-25%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
EBU 15 Klíč úplný NAREX
-8%
- Klíč úplný – KF-EBU
Skladem - ihned k odběru
Pneuhustič SD-G 2102350 Aircraft
-23%
- Pracovní tlak: 10 bar
- Rozsah stupnice: 0-10bar
- Hmotnost: 0,39 kg
Skladem - ihned k odběru
Úhlová stopková bruska WST VS PRO 2403260 Aircraft
-13%
- Pracovní tlak: 6,2 bar
- Spotřeba vzduchu: 120 l/min
- Průměr upnutí nástroje (kleština): 3 a 6 mm
- Otáčky: 20000ot/min
Skladem - ihned k odběru
Makita D-46361 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v plastové krabičce
-12%
- Kvalitní vrtáky SDS plus MAKITA
Skladem - ihned k odběru
Makita HM0870C Sekací kladivo 7,6J,1100W
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.6 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF453SYE Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Proma HDB-65 - Sada dlát na soustružení 6 ks
- HDB-65 - Sada dlát na soustružení 6 ksSada pro profesionální použití
- materiál: uhlíková oceltvrdost: HRC57-63
Skladem - ihned k odběru
Pila na dřevo - čepovka, 350mm EXTOL PREMIUM 8812220
-27%
- Technické parametry: 350mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 9 zubů na 25mm, trojbroušené kalené zuby
Skladem - ihned k odběru
Ferm ETA1010 - Sponky 14mm, 2000 ks, pro ETM1004
-6%
Skladem - ihned k odběru
Beta Svěrka plastová 75mm
-17%
- Svěrka plastová 75mm
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton / žirafa 1050W 225mm Powerplus POWX0479
-12%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1050 W
- Otáčky naprázdno: 600 - 2.600 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 225 mm
Skladem - ihned k odběru
Řezný nůž na dřevo 34 x 40 x 2,0 mm Kreator KRT990010
-28%
Skladem - ihned k odběru