Motorové řetězové pily Nezadaná
Podkategorie
Motorové pily do 30 cm
Motorové pily 35 cm
Motorové pily 40 cm
Motorové pily 45 cm
Motorové pily 50 cm
Příslušenství k řetězovým pilám
Podobné produkty
Řetěz TOTAL TGSLI201286-SP-9
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodící lišta řetězu TOTAL TGSLI201286-SP-10
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz TOTAL TGSLI2068-SP-30
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bunda, velikost l TOTAL TJCTC2282.L
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: voděodolný index 5000mmH2O, teplá a větruvzdorná, se zipem, prostorné kapsy, prodyšnost vzduchu3000g/㎡/24hod, ,
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Boty, velikost 46 TOTAL TSP208SB.46
- Technické parametry: velikost 46
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: ochranna prstů, prodyšná textilie
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Boty, velikost 45 TOTAL TSP208SB.45
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: ochranna prstů, prodyšná textilie
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Boty, velikost 41 TOTAL TSP208SB.41
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: ochranna prstů, prodyšná textilie
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Boty, velikost 40 TOTAL TSP208SB.40
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: ochranna prstů, prodyšná textilie
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Boty, velikost 45 TOTAL TSP202SB.45
- Technické parametry: velikost 45
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Boty, velikost 44 TOTAL TSP202SB.44
- Technické parametry: velikost 44
- Značka: TOTAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 450 mm Güde 94888
-27%
- Délka lišty: 45 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 500
- Šířka: 3,8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz 33-1,3-3,8" Güde 95158
-24%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 23
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 400 mm Güde 94885
-25%
- Délka lišty: 40 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 460
- Šířka: 3,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k 94068+94081 Güde 94076
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 30
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 360
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta OREGON 350 mm k 95660,95680 Güde 95682
-27%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k pile 58594 a 58595 Güde 58577
-3%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
- Výška sestaveného zařízení v mm: 8
- Délka sestaveného zařízení v mm: 316
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová řetězová pila KS 450-53 Güde 95015
-30%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz SE20 (4349)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz.lišta PE20 (4334)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX lišta PT20 (4346)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz PT20 (4346) ( 3/8"x0,05")
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás