Benzínové štěpkovače (drtiče větví) Roxta
Podobné produkty
VeGA CH1065
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Riwall PRO RPS 7058 drtič větví s benzinovým motorem 212 ccm
-8%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.3 kW |
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
Není skladem
Motorový drtič GH 651 B Güde 94396
-30%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 76 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Proma MZD-15/120 - Motorový zahradní drtič, 15 Hp, 120 mm
-5%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.7 kW |
| Max. průměr dřeva: | 120 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Weibang WB CH 1013 LC-D
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
GTM GTS 1300 WDG benzinový drtič dřeva s pojezdem
-11%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 11 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
GTM GTS 1300 G drtič větví s benzinovým motorem
-12%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 8.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem