Míchadla Worksite
PodkategorieWorksite EMM113 - Míchadlo 1400W M14
-5%
- EMM113 - Míchadlo 1400W M14EMM113 - Míchadlo je speciální zařízení k rozmíchávání stavebních směsí. Míchací zařízení pracuje na principu vrtačky, kdy se za stálého pohybu rozmíchává požadovaná hmota. Míchadlo je ideální pro míchání viskózních materiálů, jako jsou barvy, lepidla, omítky apod. Plynulá regulace otáček pro optimální výkon a dvourychlostní převodovka s měkký startem zaručují optimální míchání. Přímé upnutí všech míchacích metel s vnějším závitem M14.Hlavní výhody
- Silný 1400W motorUpínání metly M142 rychlostiSoučást dodávky Míchadla EMM113Míchací metlaKlíče pro výměnu metly
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CMM103 - Aku míchadlo Brushless 20V - Kombi MAX plus
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 120 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček FLEX MXE 1200 WR2 140 230/CEE
-2%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 530 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové 2-rychlostní míchadlo 18,0 V s 3-stupňovým přepínačem otáček FLEX MXE 18.0 EC WR2 120
-6%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 120 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové 2-rychlostní míchadlo 18,0 V s 3-stupňovým přepínačem otáček FLEX MXE 18.0-EC/5.0 S...
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 120 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUT130Z Aku míchadlo Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UT1401 Míchadlo,2 rychlosti,1150W
-12%
| Příkon: | 1150 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 450 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UT1400 Míchadlo 1150W
-12%
| Příkon: | 1150 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 580 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo narex EMX 1600
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo 850W SKIL 1608AA
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 550 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Kotoučová metla WS 2 100x600 SW10 Protool 614223
-68%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 100 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem
Protool 614224 Metla WS2 120x600 SW10
-82%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 120 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem
Ferm PMM1006 - Míchadlo 1400W M14 (FPM-1400N)
-3%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Míchadlo stavebních směsí 1 050 W Powerplus POWC60210
-5%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 1.050 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 900 min⁻¹
- Míchací metla: 120 x 580 mm
Není skladem