MEDVED třífázová elektrocentrála s výkonem 7 kVA/400V GRIZZLI-7000H-AVR
Zakoupilo již více než
50 spokojených zákazníků
50 spokojených zákazníků
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | GRIZZLI-7000H-AVR | ||||||
| Výrobce | Medved | ||||||
Technická data:
- Krytí IP23
- Napětí výstupní (V/Hz) 400-230/50
- Proud (A) 10/16
- Výkon provozní (kVA) 7
- Palivo Natural 95
- Startování ruční
- Typ motoru HONDA GX390
- Výkon motoru (HP) 11
- Výkon motoru (kW) 8,2
- Objem (cm3) 389
- Objem nádrže (l) 6
- Spotřeba při 75% zatížení (l/h) 2,1
- Hlučnost dB(A) v 7m 96
- Rozměry (cm) 80x56,4x57,7
- Hmotnost (Kg) 79
Popis:
Podobné produkty
Generátor proudu GSE 5501 DSG Güde 40588
-28%
- Zdvihový objem válce: 418 cm3
- Výkon motoru: 6,5 kW • 8,8 HP
- Napětí: 2 x 230 V1 x 400 V1 x 12 V DC
- Maximální výkon generátoru: 400 V ~ 5000 W230 V ~ 3300 W
Skladem - ihned k odběru
HECHT GG 8000 - třífázový generátor elektřiny
- Třífázová elektrocentrála.Maximální výkon 7000 W, trvalý výkon 6500 W.Zásuvky 1x 400 V, 2 x 230 V, 1 x12 V
Skladem - ihned k odběru
Generátor G8-E
-5%
- Max. výkon8,0 kWTrvalý výkon7,0 kWZásuvky2 x 230V / 16A, 1 x 400V / 16AFrekvence50 HzStartovací systémreverzní startér, elektrostart, dálkové startováníRozměry(D/Š/V) 870 / 585 / 620 mmHmotnost (netto / brutto)105 / 115 kgVelikost balení (D/Š/V)900 / 600 / 640 mmechnické parametryMotor KB 192FTyp motoru4-taktní OHV benzínový motorMax. jmenovitý výkon10,0 kW při 3.600 Ot./min.Max. točivý moment92 Nm při 2.500 Ot./min.Zdvihový objem440 cm³Palivová nádrž25 LObjem olejové nádrže1,1 LRozměry (D/Š/V)710 / 540 / 580 mmHmotnost96 kg
Kabel propojovací 1,6kw HERON-prislusenstvi 8896218P
-11%
- Info: propojením dvou elektrocentrál 8896218 dosáhnete provozní výkon 1,6kW.