MEDVED třífázová elektrocentrála o výkonu 7kVA GRIZZLI-7000BE
Zakoupilo již více než
50 spokojených zákazníků
50 spokojených zákazníků
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | GRIZZLI-7000BE | ||||||
| Výrobce | Medved | ||||||
Technická data:
- Motor - Briggs&Stratton 25T2
- Max. výkon - 7,0/4,2kVA
- Hmotnost - 79Kg
- Napětí - 400V/230V
Popis:
Podobné produkty
Generátor proudu GSE 5501 DSG Güde 40588
-28%
- Zdvihový objem válce: 418 cm3
- Výkon motoru: 6,5 kW • 8,8 HP
- Napětí: 2 x 230 V1 x 400 V1 x 12 V DC
- Maximální výkon generátoru: 400 V ~ 5000 W230 V ~ 3300 W
Skladem - ihned k odběru
HECHT GG 8000 - třífázový generátor elektřiny
- Třífázová elektrocentrála.Maximální výkon 7000 W, trvalý výkon 6500 W.Zásuvky 1x 400 V, 2 x 230 V, 1 x12 V
Skladem - ihned k odběru
Generátor G8-E
-5%
- Max. výkon8,0 kWTrvalý výkon7,0 kWZásuvky2 x 230V / 16A, 1 x 400V / 16AFrekvence50 HzStartovací systémreverzní startér, elektrostart, dálkové startováníRozměry(D/Š/V) 870 / 585 / 620 mmHmotnost (netto / brutto)105 / 115 kgVelikost balení (D/Š/V)900 / 600 / 640 mmechnické parametryMotor KB 192FTyp motoru4-taktní OHV benzínový motorMax. jmenovitý výkon10,0 kW při 3.600 Ot./min.Max. točivý moment92 Nm při 2.500 Ot./min.Zdvihový objem440 cm³Palivová nádrž25 LObjem olejové nádrže1,1 LRozměry (D/Š/V)710 / 540 / 580 mmHmotnost96 kg
Kabel propojovací 1,6kw HERON-prislusenstvi 8896218P
-11%
- Info: propojením dvou elektrocentrál 8896218 dosáhnete provozní výkon 1,6kW.