MEDVED jednofázová elektrocentrála o výkonu 9kVA ARCTOS-10000V
Zakoupilo již více než
50 spokojených zákazníků
50 spokojených zákazníků
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | ARCTOS-10000V | ||||||
| Výrobce | Medved | ||||||
Popis:
- Profesionální jednofázová elektrocentrála MEDVED Arctos 10000 V s motorem Vanguard je vhodná pro aplikace v náročných provozech, ve výstavbě, havarijním, nouzovém a obdobném nasazení.
- Motohodiny se světelnou indikací napětí součástí stroje.
Podobné produkty
Generátor proudu GSE 951 Güde 40726
-8%
- Zdvihový objem válce: 63 cm3
- Výkon motoru: 1,0 kW • 1,36 HP
- Napětí: 230 V
- Maximální výkon: 0,72 kW
Skladem - ihned k odběru
Invertorový generátor proudu ISG 1200-1 Güde 40719
-34%
- Zdvihový objem válce: 60 cm³
- Výkon motoru: 1,3 kW • 1,8 HP
- Napětí: 1 x 230 V1 x 12 V DC
- Maximální výkon: 1,2 kW
Skladem - ihned k odběru
Generátor Lumag G3-E
-10%
HECHT GG 3300 - jednofázový generátor elektřiny
-28%
- Benzínový generátor elektrického proudu.Výkon 7 HP.Trvalý výkon 2600 W, maximální 3000 W.Provozní doba cca 7 h.Nádrž 15 l.2x zásuvka.