Makita E-03006-25 kotouč řezný nerez 230x2.0x22.23mm, 25ks
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | E-03006-25 | EAN | 0088381567442 | ||||
| Výrobce | Makita | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Podobné produkty
Diy DY 23020 - Kotouč řezný na ocel (10)
- DY 23020 kotouč řezný na ocel (10)
Skladem - ihned k odběru
RK ø 230×1.9×22.2 A 46Q-BFB 41 Řezný kotouč 2v1 pro řezání běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-21%
- ø kotouče: 230 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1,9 mm
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč Rhodius 230x2mm INNOX
- Kvalitní kotouč Německé kvalityPrůměr kotouče 230mmTloušťka 2mm
Dělicí kotouč rovný Best for Metal BOSCH 2608603530
-11%
- Specifikace: A 30 V BF