Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
Makita DTM51Z Aku MultiTool Li-ion LXT 18V bez aku Z


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Skladem - do 3-5 dnů u Vás | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||
| Kód produktu | DTM51Z | EAN | 0088381667418 | ||||
| Výrobce | Makita | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
4 376 Kč
Ušetříte 525 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 3 183 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 3 851 Kč | ||||||
Technická data:
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Počet zdvihů: 6.000 - 20.000 min-1
- Úhel kmitu: 3,2 °
- Hmotnost: 1,6 / 2,2 kg
- Rozměry (DxŠxV): 324 x 80 x 122 mm
Popis:
- Univerzální stroj pro širokou škálu použití – řezání různých materiálů, broušení, odstraňování barev, nátěrů, vrstev různých materiálů atd.
- Jednoduchá výměna nástroje
- Celorozsahová elektronika pro ideální chod stroje při zatížení
- Možnost regulace počtu kmitů
- Pozvolný rozběh
- Úhel výkyvu 3,2°
- Dodávka bez akumulátoru, nabíječky a kufru
- Příloha
- Příloha
- Příloha
| Napětí akumulátoru | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení | 0 ks |
| Kapacita baterie | 0 mAh |
| Počet kmitů | 20000 min-1 |
| Regulace kmitů | Ano |
| Hmotnost | 1.6 kg |
| Balení | Papírová krabice |
Podobné produkty
Skil Multifunkční oscilační bruska „XP brushless“
-2%
- Akustický tlak: 86,5.
- Akustický výkon: 97.5.
- Nepřesnost (K): 3,0.
- Úroveň vibrací (broušení): < 2,5.
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WX820.9 - Aku multifunkční bruska 5v1 20V - bez akumulátoru - PowerShare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 10000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TM30DZ Aku MultiTool Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 20000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm OTM1006 - Aku multifunkční oscilační bruska 12V 1x1,5Ah
-11%
- OTM1006 - Aku multifunkční oscilační bruska 12V 1x1,5Ah OTM1006 - Aku multifunkční oscilační bruska - obrážečka vhodná pro řezání, broušení, škrabání, dělení a podobně. Vhodná pro všestranné použití na dřevo, plasty, kovy, keramiku apod. Má optimální výkon motoru pro domácí práce různého druhu.Vhodné pro: škrábání, obrážení, broušení a řezáníHlavní výhody
- nejlepší poměr cena / výkonelektrická regulace otáček
- univerzální nástavce
- měkká rukojeť
Skladem - do 3-5 dnů u Vás