Křížový laser Quigo BOSCH 06036635Z0
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | 06036635Z0 | EAN | 4053423245226 | ||||
| Výrobce | Bosch | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Technická data:
- Pracovní rozsah, cca: 10 m
- Laserová dioda, od: 635 Nm
- Laserová dioda: 635 nm
- Třída laseru: 2
- Doba samonivelace, typ.: 6 s
- Rozsah nivelace, značky: ±
- Rozsah nivelace, hodnota: 4 °
- Rozsah nivelace: ± 4 °
- Přesnost**: ± 0,8 mm/m
- Stativový závit: 1/4"
- Hmotnost: 0,220 kg
- Počet baterií: 2
- Typ baterie: 1,5-V-LR03 (AAA)
- Akumulátor: 2 x 1,5-V-LR03 (AAA)
- Možnost volby laserové funkce: ne
- Funkce kolmého paprsku: ne
- V soupravě se stativem: ne
- Stručný popis výrobku: Jednoduché a správné vyrovnávání
- Vlastnosti hlavního výrobku: Nabízí prvky udržitelnosti, další informace naleznete níže
- Podsekce kategorie produktů: Křížový laser
- Usage level: Easy
- Rozsah dodávky: Karton eCommerce
- Rozměry nářadí (D × Š × V): 65 x 65 x 65 mm
Popis:
- Křížový laser Quigo; Jednoduché a správné vyrovnávání; Promítá zároveň vodorovný i svislý laserový paprsek; Laserové čáry se automaticky vyrovnají, i když je nářadí položené na mírně nerovném podkladu; Ovládání je snadné a intuitivní díky jedinému posuvnému tlačítku; Perfektní řešení pro rychlé zarovnání obrazů a polic, lemovek, tapet či obkladů; Snadné a všestranné polohování pomocí univerzální svorky MM2 a adaptérové desce; Nabízí prvky udržitelnosti, další informace naleznete níže; 2× baterie 1,5V LR03 (AAA); Univerzální držák MM 2 (0 603 962 203); Rychlomontážní adaptér; Karton eCommerce
Podobné produkty
Laser zelený 3d liniový, křížový samonivelační FORTUM 4780216
-7%
- Doporučená max. vzdálenost měření: 30m, určeno pro vnitřní i vnější prostory
- Info: 3D, 1x horizontální 360°+ 2x vertikální 360° v obou zbylých rovinách
- Napájení: 3,7V/5200mAh Li-ion nabíjecím akumulátorem nebo ze sítě 230V/50Hz nabíječkou (síťovým napájecím adaptérem) a kabelem s USB-C zakončením (vše součástí dodávky)Přesnost: +-0,2mm/m
- Příslušenství: nylonový kufřík, nabíjecí 3,7V/5200mAh Li-ion akumulátor (4780216B), nabíječka (síťový napájecí adaptér), kabel s USB-C zakončením, otočný magnetický držák (8823921), vícejazyčný návodPulzní mód: ano (kompatibilní s přijímačem-detektorem 8823390)
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8823306, laser liniový, křížový samonivelační EXTOL PREMIUM 8823301
-15%
- Doporučená max. vzdálenost měření: 10m, určeno pro vnitřní prostory
- Info: 1x horizontální + 1x vertikálníNapájení: 2x1,5V baterie typAA
- Přesnost: +-0,5mm/1mTyp: 1H x 1V
- Závit pro uchycení na stativ: 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Laser liniový, křížový samonivelační EXTOL CRAFT 34900
-7%
- Přesnost: +-0,5mm/1mPříslušenství: otočný podstavec, v rozsahu 360°
- Pulzní mód: ne
Laser zelený liniový, křížový samonivelační, 1h360° x 1v EXTOL PREMIUM 8823307
-8%
- Info: 1x horizontální 360°+ 1x vertikálníNapájení: 4x1,5V baterie typ AA (s výdrží min.7h) a 4x1,2V AA nabíjecí NiMh baterie (s výdrží při 2400mAh cca 5,5h)
- Přesnost: +-0,3mm/m
- Příslušenství: nylonové pouzdro, 4x1,5V AA baterie, vícejazyčný návod