Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891838, bruska úhlová aku share20v, 115mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PRE...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Sada brusných kotoučů 150 mm K 60-240 k bruskám BTS a GBTS, 13dílná Güde 22152
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 195
- Výška sestaveného zařízení v mm: 30
- Délka sestaveného zařízení v mm: 207
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada brusných pásů 915 x 100 mm - K 80 k bruskám BTS a GBTS, 3dílná Güde 41285
-27%
- Zrnitost: K 80
- Délka pásu: 915 mm
- Šířka pásu: 100 mm
- Obsah balení: 3 ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska WS 125-1150 E Güde 58108
-25%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1150 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás