Kotouč diamantový řezný, segmenový, suché i mokré řezání TOTAL TAC2112303
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | TAC2112303 | EAN | 6925582161229 | ||||
- Značka: TOTAL
- Doplňující parametr: dělený segment 7,5mm, max. 6600 ot./min, univerzální, 230x22,2mm
Podobné produkty
Diamantový řezný kotouč - universal sintrovaný NAREX Dia 230 Universal
-22%
- ø kotouče: 230 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8803015 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 230x22,2...
-10%
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 903035 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 230x22,2x...
-22%
- Značka: EXTOL CRAFT
Cedima diamantový kotouč beton basic 230 mm