Interiér a doplňky EXTOL PREMIUM
PodkategoriePodobné produkty
HS Flamingo ESPO I creme krbová kamna
-9%
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 200 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo ESPO I krbová kamna
-8%
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 200 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo ESPO I purple krbová kamna
-9%
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 300 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo ESPO I brown krbová kamna
-9%
| Jmenovitý výkon: | 11 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 300 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo MEDIE II černá krbová kamna
| Jmenovitý výkon: | 12 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 400 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
HS Flamingo ESPO I creme metal krbová kamna
-8%
| Jmenovitý výkon: | 9 kW |
|---|---|
| Plocha vytápění: | 200 m3 |
| Kouřovod: | 150 mm |
| Výměník: | Ne |
Není skladem
Baterie nabíjecí, 4ks, aa (hr6), 1,2v, 2400mah, nimh EXTOL ENERGY 42061
- Technické parametry: AA (HR6), 1,2V, 2400mAh, NiMh
- Značka: EXTOL ENERGY
- Doplňující parametr: rozměr 14,5x50mm, kovový obal
Není skladem
Skříňka na klíče 300x365x100 elektronická Kreator KRT692048
-9%
- Počet háčků: 48
- Šířka: 300 mm
- Výška: 365 mm
- Hloubka: 100 mm
Není skladem