Hoblíky Narex
PodkategoriePodobné produkty
Makita A-86175 přítlačná deska = old 008199, 343433-9 1ks
-12%
- Popis pro:
- Přítlačné destičky pro otočný nůž 82 mmPoužitelný pro typ hoblíku 1902, n1923b, 1923h
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DKP180RTJ Aku hoblík Li-ion LXT 18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hoblovka s protahem ADH 26 C (400 V) 5904027 Holzstar
-19%
- Max. pracovní šířka hoblovky: 258 mm
- Rozměry stolu hoblovky: 1120×275mm
- Rozměry stolu protahu: 545×258mm
- Výška protahu: 5–225mm
Není skladem
Sada hoblovacích nožů, 2dílná Güde 58165
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
- Výška sestaveného zařízení v mm: 1
- Délka sestaveného zařízení v mm: 80
Není skladem
Nože hoblovací hss, 2ks, 82mm EXTOL PREMIUM 8893402A
- Technické parametry: 82mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: 82x5,7x1mm, pro 8893402
Není skladem
Makita KP0810 Hoblík 82mm,850W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 4 mm |
| Max. hloubka falcování: | 25 mm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893404, hoblík elektrický, 850w EXTOL PREMIUM 8893402
- Hloubka polodrážky: 0-9mm
- Hmotnost: 3,1kg
- Hoblovací šířka: 82mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Náhradní nože k hoblovce 55059, V2, pár Güde 54998
-26%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 19
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 156
Není skladem
Akumulátorový hoblík HO 18-0 Güde 58465
-24%
- Max. hloubka úběru: 1,5 mm
- Max. šířka hoblování: 82 mm
- Max. volnoběžné otáčky: 16.000 ot./min
- Max. hloubka polodrážky: 8 mm
Není skladem
Hoblovka s protahem ADH 41 SPIRAL 5940042 Holzstar
-13%
- Max. pracovní šířka hoblovky: 410 mm
- Rozměry stolu hoblovky: 1800×410mm
- Rozměry stolu protahu: 700×406mm
- Výška protahu: 4–225mm
Není skladem
Hoblovka s protahem ADH 32 SPIRAL 5940033 Holzstar
-13%
- Max. pracovní šířka hoblovky: 320 mm
- Max. pracovní šířka protahu: 316 mm
- Rozměry stolu hoblovky: 1500×320mm
- Rozměry stolu protahu: 700×316mm
Není skladem
Náhradní hoblovací nože pro ADH 26 C (3 ks) 5914026 Holzstar
- Rozměry (š × v × h): 260×25×3,15 mm
Není skladem
Hoblovací nože HSS (60 mm) 2ks SKIL Z03929
-2%
- Pro modely: 1550
Není skladem