Zakoupilo již více než
1500 spokojených zákazníků
Ferm PMM1006 - Míchadlo 1400W M14 (FPM-1400N)


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | PMM1006 | EAN | 8717479000777 | ||||
| Výrobce | Ferm | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
2 556 Kč
Ušetříte 67 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 2 057 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 2 489 Kč | ||||||
Popis:
- PMM1006 - Míchadlo 1400W M14 (FPM-1400N)
- PMM1006 - Míchadlo je speciální zařízení k rozmíchávání stavebních směsí. Míchací zařízení pracuje na principu vrtačky, kdy se za stálého pohybu rozmíchává požadovaná hmota. Míchadlo je ideální pro míchání viskózních materiálů, jako jsou barvy, lepidla, omítky apod. Plynulá regulace otáček pro optimální výkon a dvourychlostní převodovka s měkký startem zaručují optimální míchání. Přímé upnutí všech míchacích metel s vnějším závitem M14.
- Hlavní výhody
- Extra dlouhý napájecí kabel 3 m
- Ideální pro míchání viskózních materiálů, jako jsou barvy, lepidla, omítky apod.
- Plynulá regulace otáček pro optimální výkon
- 2 rychlosti převodů a měkký start pro optimální míchání
- Přímé upnutí všech míchacích metel s vnějším závitem M14
- Součást dodávky Míchadla PMM-1006
- Míchací metla 12 x 600 mm1 pár uhlíků2x klíč
| Příkon | 1400 W |
|---|---|
| Max. otáčky | 650 min-1 |
| Regulace otáček | Ano |
| Závit | M14 |
| Max. ø míchacího koše | 120 mm |
| Váha | 6.2 kg |
| Balení | Papírová krabice |
| Typ míchadla | Jednometlové |
Podobné produkty
MÍCHAČ GRW 1800 Güde 58048
-31%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - ihned k odběru
MÍCHAČ STAVEBNÍCH SMĚSÍ GRW 1400 Güde 58046
-6%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 760 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo stavebních směsí, dvourychlostní, 1800w EXTOL INDUSTRIAL 8790600
-6%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo stavebních směsí, dvourychlostní, 1600w EXTOL PREMIUM 8890601
-7%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás