Ferm PMM1006 - Míchadlo 1400W M14 (FPM-1400N)
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | PMM1006 | EAN | 8717479000777 | ||||
| Výrobce | Ferm | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
Naše VIP cena:
Popis:
- PMM1006 - Míchadlo 1400W M14 (FPM-1400N)
- Hlavní výhody
- Extra dlouhý napájecí kabel 3 m
- Ideální pro míchání viskózních materiálů, jako jsou barvy, lepidla, omítky apod.
- Plynulá regulace otáček pro optimální výkon
- 2 rychlosti převodů a měkký start pro optimální míchání
- Přímé upnutí všech míchacích metel s vnějším závitem M14
- Součást dodávky Míchadla PMM-1006
- Míchací metla 12 x 600 mm1 pár uhlíků2x klíč
| Příkon | 1400 W |
|---|---|
| Max. otáčky | 650 min-1 |
| Regulace otáček | Ano |
| Závit | M14 |
| Max. ø míchacího koše | 120 mm |
| Váha | 6.2 kg |
| Balení | Papírová krabice |
| Typ míchadla | Jednometlové |
Podobné produkty
Míchač stavebních směsí GRW 1400 Güde 58046
-6%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 760 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchač stavebních směsí GRW 1800 Güde 58048
-30%
| Příkon: | 1800 W |
| Max. otáčky: | 650 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo stavebních směsí, dvourychlostní, 1800w EXTOL INDUSTRIAL 8790600
-6%
| Příkon: | 1800 W |
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
Míchadlo stavebních směsí, dvourychlostní, 1600w EXTOL PREMIUM 8890601
-7%
| Příkon: | 1600 W |