Europower EP3000-IP54 Jednofázová elektrocentrála o výkonu 3kVA
Zakoupilo již více než
50 spokojených zákazníků
50 spokojených zákazníků
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kód produktu | EP3000-IP54 | ||||||
| Výrobce | Europower | ||||||
Technická data:
- Napětí 230 V
- Hlučnost (A) / 7m 70 dB
- Hmotnost 52 kg
- Objem nádrže 3,1 l
- Průměrná pracovní doba 2,4 hod
- Výkon - provozní 2,7 kVA
- Výkon - maximální 3 kVA
- Výkon motoru 4,1 kW
- Obsah motoru 200 cm3
- Spotřeba paliva při 75% zatížení 1,3 l/hod
- Proud 1f ~ 230V 12 A
- Krytí IP54
- Palivo Natural 95
- Rozměry (d x š x v) 650 x 420 x 480 mm
- Startování ruční
- Typ motoru HONDA GX 200
Popis:
Podobné produkty
Generátor proudu GSE 951 Güde 40726
-8%
- Zdvihový objem válce: 63 cm3
- Výkon motoru: 1,0 kW • 1,36 HP
- Napětí: 230 V
- Maximální výkon: 0,72 kW
Skladem - ihned k odběru
Invertorový generátor proudu ISG 1200-1 Güde 40719
-34%
- Zdvihový objem válce: 60 cm³
- Výkon motoru: 1,3 kW • 1,8 HP
- Napětí: 1 x 230 V1 x 12 V DC
- Maximální výkon: 1,2 kW
Skladem - ihned k odběru
Generátor Lumag G3-E
-10%
HECHT GG 3300 - jednofázový generátor elektřiny
-28%
- Benzínový generátor elektrického proudu.Výkon 7 HP.Trvalý výkon 2600 W, maximální 3000 W.Provozní doba cca 7 h.Nádrž 15 l.2x zásuvka.